zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kisielice
2:2
Czarni Rudzienice
Wel Lidzbark
1:1
GKS Start Kozłowo
KS Mroczno
0:3
GKS II Wikielec
LKS Tyrowo
3:2
Iskra Narzym
Zamek Kurzętnik
8:2
Iskra Smykówko
Osa Ząbrowo
3:1
GSZS Delfin Rybno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kisielice
2:3
Wel Lidzbark
Czarni Rudzienice
2:1
GKS II Wikielec
Osa Ząbrowo
0:0
KS Mroczno
GKS Start Kozłowo
3:0
LKS Tyrowo
Iskra Narzym
4:0
Zamek Kurzętnik
Iskra Smykówko
2:2
GSZS Delfin Rybno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wel Lidzbark
1:1
Czarni Rudzienice
GSZS Delfin Rybno
3:0
Iskra Narzym
GKS II Wikielec
3:3
Osa Ząbrowo
KS Mroczno
7:1
Iskra Smykówko
LKS Tyrowo
2:0
Olimpia Kisielice
Zamek Kurzętnik
1:3
GKS Start Kozłowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kisielice
4:1
Zamek Kurzętnik
Wel Lidzbark
2:1
LKS Tyrowo
Czarni Rudzienice
2:0
Osa Ząbrowo
GKS Start Kozłowo
1:1
GSZS Delfin Rybno
Iskra Narzym
3:2
KS Mroczno
Iskra Smykówko
1:8
GKS II Wikielec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Osa Ząbrowo
12:1
Iskra Smykówko
GSZS Delfin Rybno
7:0
Olimpia Kisielice
GKS II Wikielec
1:2
Iskra Narzym
KS Mroczno
1:1
GKS Start Kozłowo
LKS Tyrowo
0:1
Czarni Rudzienice
Zamek Kurzętnik
2:5
Wel Lidzbark
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kisielice
2:0
KS Mroczno
Wel Lidzbark
3:1
GSZS Delfin Rybno
Czarni Rudzienice
5:0
Iskra Smykówko
GKS Start Kozłowo
3:1
GKS II Wikielec
Iskra Narzym
0:1
Osa Ząbrowo
LKS Tyrowo
1:0
Zamek Kurzętnik
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Osa Ząbrowo
4:3
GKS Start Kozłowo
GSZS Delfin Rybno
5:1
LKS Tyrowo
GKS II Wikielec
1:0
Olimpia Kisielice
KS Mroczno
1:3
Wel Lidzbark
Zamek Kurzętnik
0:5
Czarni Rudzienice
Iskra Smykówko
0:1
Iskra Narzym
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kisielice
2:1
Osa Ząbrowo
Wel Lidzbark
2:1
GKS II Wikielec
Czarni Rudzienice
2:0
Iskra Narzym
GKS Start Kozłowo
2:0
Iskra Smykówko
LKS Tyrowo
4:3
KS Mroczno
Zamek Kurzętnik
1:3
GSZS Delfin Rybno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Osa Ząbrowo
2:3
Wel Lidzbark
GSZS Delfin Rybno
2:1
Czarni Rudzienice
Iskra Narzym
2:1
GKS Start Kozłowo
GKS II Wikielec
4:4
LKS Tyrowo
KS Mroczno
4:1
Zamek Kurzętnik
Iskra Smykówko
2:4
Olimpia Kisielice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kisielice
2:2
Iskra Narzym
Wel Lidzbark
5:1
Iskra Smykówko
Czarni Rudzienice
3:2
GKS Start Kozłowo
GSZS Delfin Rybno
2:1
KS Mroczno
LKS Tyrowo
1:2
Osa Ząbrowo
Zamek Kurzętnik
0:7
GKS II Wikielec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Osa Ząbrowo
3:2
Zamek Kurzętnik
GKS Start Kozłowo
4:2
Olimpia Kisielice
Iskra Narzym
1:1
Wel Lidzbark
KS Mroczno
0:2
Czarni Rudzienice
Iskra Smykówko
2:3
LKS Tyrowo
GKS II Wikielec
3:1
GSZS Delfin Rybno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Rudzienice
4:1
Olimpia Kisielice
GSZS Delfin Rybno
7:0
Osa Ząbrowo
GKS Start Kozłowo
0:0
Wel Lidzbark
GKS II Wikielec
8:6
KS Mroczno
Iskra Smykówko
1:4
Zamek Kurzętnik
Iskra Narzym
0:2
LKS Tyrowo
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wel Lidzbark
3:1
Olimpia Kisielice
GSZS Delfin Rybno
7:0
Iskra Smykówko
GKS II Wikielec
1:0
Czarni Rudzienice
KS Mroczno
4:3
Osa Ząbrowo
LKS Tyrowo
1:3
GKS Start Kozłowo
Zamek Kurzętnik
0:1
Iskra Narzym
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Rudzienice
0:1
Wel Lidzbark
Osa Ząbrowo
0:4
GKS II Wikielec
Olimpia Kisielice
3:4
LKS Tyrowo
GKS Start Kozłowo
2:1
Zamek Kurzętnik
Iskra Smykówko
0:4
KS Mroczno
Iskra Narzym
1:1
GSZS Delfin Rybno
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Osa Ząbrowo
0:6
Czarni Rudzienice
Zamek Kurzętnik
4:0
Olimpia Kisielice
GSZS Delfin Rybno
2:2
GKS Start Kozłowo
GKS II Wikielec
6:0
Iskra Smykówko
KS Mroczno
1:3
Iskra Narzym
LKS Tyrowo
0:1
Wel Lidzbark
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Start Kozłowo
5:2
KS Mroczno
Olimpia Kisielice
2:1
GSZS Delfin Rybno
Wel Lidzbark
2:0
Zamek Kurzętnik
Czarni Rudzienice
0:1
LKS Tyrowo
Iskra Smykówko
1:0
Osa Ząbrowo
Iskra Narzym
1:1
GKS II Wikielec
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Osa Ząbrowo
1:0
Iskra Narzym
Iskra Smykówko
0:4
Czarni Rudzienice
Zamek Kurzętnik
1:1
LKS Tyrowo
GSZS Delfin Rybno
2:1
Wel Lidzbark
GKS II Wikielec
0:1
GKS Start Kozłowo
KS Mroczno
3:3
Olimpia Kisielice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kisielice
0:1
GKS II Wikielec
Wel Lidzbark
7:2
KS Mroczno
Czarni Rudzienice
0:0
Zamek Kurzętnik
LKS Tyrowo
3:5
GSZS Delfin Rybno
GKS Start Kozłowo
8:0
Osa Ząbrowo
Iskra Narzym
3:0
Iskra Smykówko
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Osa Ząbrowo
0:1
Olimpia Kisielice
GSZS Delfin Rybno
4:0
Zamek Kurzętnik
GKS II Wikielec
2:6
Wel Lidzbark
KS Mroczno
2:3
LKS Tyrowo
Iskra Smykówko
1:9
GKS Start Kozłowo
Iskra Narzym
1:2
Czarni Rudzienice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kisielice
5:1
Iskra Smykówko
Wel Lidzbark
13:0
Osa Ząbrowo
Czarni Rudzienice
0:2
GSZS Delfin Rybno
Zamek Kurzętnik
2:2
KS Mroczno
GKS Start Kozłowo
3:0
Iskra Narzym
LKS Tyrowo
4:2
GKS II Wikielec
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Osa Ząbrowo
0:2
LKS Tyrowo
GKS Start Kozłowo
2:4
Czarni Rudzienice
Iskra Narzym
2:2
Olimpia Kisielice
GKS II Wikielec
1:1
Zamek Kurzętnik
KS Mroczno
1:6
GSZS Delfin Rybno
Iskra Smykówko
0:3
Wel Lidzbark
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kisielice
0:0
GKS Start Kozłowo
Wel Lidzbark
4:3
Iskra Narzym
Czarni Rudzienice
2:1
KS Mroczno
GSZS Delfin Rybno
7:0
GKS II Wikielec
LKS Tyrowo
3:0
Iskra Smykówko
Zamek Kurzętnik
0:0
Osa Ząbrowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij