Oferta współpracy

LUDOWY KLUBSPORTOWY "WEL"LIDZBARK

OFERTA WSPÓŁPRACY

Piłka nożna i siatkówka to jedne z najpopularniejszych dyscyplin sportowych zarówno w Polsce jak i na świecie, a naszą ideą jest szkolenie dzieci i młodzieży zachowując indywidualne podejście do każdego młodego sportowca. Chcielibyśmy zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą ofertą z nadzieją na podjęcie korzystnej dla obu stron współpracy. Nasza oferta daje Państwu możliwość współtworzenia nowej karty w sportowej historii naszego miasta. Mamy nadzieję, że proponowana przez nas forma współpracy jako Sponsora, Partnera lub Firmy Wspierającej przyczyni się do osiągnięcia przez państwa firmę odpowiednich celów promocyjnych. Jesteśmy przekonani, że udział w naszym projekcie przyniesie korzyści zarówno firmie, jak również jej marce i przyczyni się do sukcesu drużyny. Przed nami dużo wrażeń i emocji.

Szanowni Państwo poniżej chcemy pokrótce przedstawić nasz klub.

Ludowy Klub Sportowy „WEL” Lidzbark od 17 stycznia 2013 roku jest zarządzany przez nowo wybrany przez członków klubu zarząd w którego skład wchodzą osoby od dawna związane ze sportem i ukierunkowane są na prowadzenie klubu według nowoczesnych standardów. Zarząd klubu jest silnie zmotywowany na wprowadzenie zmian w polityce zarządzania klubem w taki sposób, aby klub i jego drużyny były postrzegane jako źródła pozytywnych emocji i były wizytówką miasta i jego mieszkańców. W chwili obecnej L.K.S. WEL prowadzi dwie sekcje sportowe: sekcja piłki nożnej mężczyzn oraz sekcja siatkówki dziewcząt. Dwie wymienione dyscypliny sportu trenuje blisko 100 zawodniczek i zawodników(35 siatkarek i 60 piłkarzy) pod okiem wykwalifikowanych trenerów z uprawnieniami nabytymi na kursach zorganizowanych pod auspicjami Ministerstwa Sportu i Turystyki, Europejskiej Unii Piłkarskiej (UEFA), Polskiego Związku Piłki Nożnej (PZPN), Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej (WMZPN) i Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Nasi trenerzy stale podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursokonferencjach, które prowadzą trenerzy reprezentacji wojewódzkich, trenerzy klubów I ligi, a także reprezentacji Polski, przekazując swoją wiedzę nabytą na stażach w klubach francuskich i niemieckich.

Sekcja piłkarska składa się z trzech grup wiekowych uczestniczących w rozgrywkach ligowych i pucharowych organizowanych przez Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej:

- trampkarze (chłopcy z roczników 1999/2000, trener Piotr Figurski) występujący w lidze trampkarzy młodszych.

- juniorzy (chłopcy z roczników 1995/1999, trener Piotr Cybulski) biorący udział w rozgrywkach ligi juniorów.

- seniorzy (1997 i starsi, trener Krzysztof Pieckowski, rozgrywający swoje mecze w ramach klasy A grupa 4.

W skład sekcji siatkarskiej wchodzą dwie grupy które biorą udział w zawodach organizowanych przez Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Siatkowej:

- młodziczki,trenerzy Krzysztof Kopowski i Mariusz Stańczak

- kadetki,trenerzy Krzysztof Kopowski i Mariusz Stańczak

Jednym z założeń naszego klubu jest organizacja i szkolenie według zasady „wychowujemy poprzez sport” na co składa się wpajanie idei czystej gry (fair play), szacunku dla kolegów, rywali, sędziów, trenerów, kibiców i sympatyków sportu, oraz przestrzeganie zasad zdrowego trybu życia. Naszym celem i ambicją jest propagowanie wśród młodzieży naszej miejscowości sportu jako sposobu wychowania, samodyscypliny, pasji jak również reprezentowanie naszej miejscowości i naszych Sponsorów podczas imprez sportowych w ramach rozgrywek ligowych, pucharowych, turniejów, meczów towarzyskich i charytatywnych. Chcemy jednocześnie się dobrze przy tym bawić sprawiając tym samym dużo radości naszym kibicom i sympatykom, których mamy w naszym mieście bardzo wielu wśród naszych rodzin, znajomych i lokalnych władz. Nasze drużyny uczestniczą w rozgrywkach ligowych organizowanych na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, a najbardziej aktywnym obszarem na którym odbywają się nasze zawody są powiaty: działdowski, nowomiejski, iławski, ostródzki i nidzicki. Naszym celem na najbliższą przyszłość drużyny seniorów sekcji piłki nożnej jest walka o awans do ligi okręgowej, którego realizacja zwiększy obszar naszych rozgrywek o kolejne pięć powiatów i będzie obejmował połowę naszego województwa. Nasze zespoły uczestniczą także w turniejach i meczach towarzyskich w sąsiednich województwach. W planach naszego klubu jest nawiązanie współpracy z klubami z innych regionów kraju, a także z zagranicy w celu wymiany doświadczeń, planów treningowych i koncepcji budowania struktur organizacyjnych.

Mamy nadzieję, że nasza oferta znajdzie uznanie w Państwa oczach oraz miejsce wśród celów marketingowych i promocyjnych Państwa Firmy.

Dlaczego promocja poprzez sport?

Obowiązujące we współczesnym świecie trendy aktywnego spędzania wolnego czasu powodują coraz większe zainteresowanie ludzi oraz mediów sportem i aktywnością fizyczną. Piłka nożna oraz siatkówka pod wieloma względami spełnia wymagania promocji dlatego, iż są to sporty uniwersalne, szeroko dostępne, oparte na rywalizacji, wywołujące silne emocje, pozwalające zbudować wizerunek poprzez przenoszenie pozytywnych cech między klubem, a firmą lub jej produktami.

Piłka nożna i siatkówka są najbardziej popularnymi dyscyplinami sportowymi w naszej miejscowości. Działacze, trenerzy oraz zawodnicy naszych drużyn to w całości mieszkańcy gminy Lidzbark i powiatu działdowskiego cechujący się dużym zaangażowaniem i poświęceniem, chcący realizować swoje ambicje, cele i postanowienia poprzez sport.

W ramach współpracy z naszym klubem oferujemy wiele form promocji i reklamy. Zapraszamy do zapoznania się na naszą ofertą.

Wspierając nasze drużyny mogą Państwo wykorzystać następujące formy promocji swojej firmy, marki, produktów, wyrobów i usług:

-umieszczenie logotypu firmy/produktu/usługi na koszulkach, dresach i innym sprzęcie sportowym.

-umieszczenie materiałów reklamowych w czasie meczów na stadionie i hali sportowej (banery na boksach zawodników rezerwowych, banery na ogrodzeniu, na drabinkach na hali, flagi, inne).

-umieszczenie reklamy/akcji promocyjnej na biletach i karnetach na zawody ligowe, pucharowe i towarzyskie naszych drużyn.

-reklama firmy/produktu/usług na stronach internetowych sekcji piłkarskiej http://wel.futbolowo.pl/ (oficjalna) oraz sekcji siatkarskiej http://www.welsiatkowka.pl/ ,których licznik odwiedzin oscyluje około 1300 wizyt dziennie!

-zamieszczenie logotypu, nazwy firmy/produktu z określeniem formy współpracy na stronach internetowych sekcji piłkarskiej i siatkarskiej naszego klubu.

-prawo do wykorzystania herbu oraz informacji aktualnych i historycznych we własnych celach marketingowych.

-dystrybucja przez członków klubu(działacze, zawodnicy, kibice) materiałów reklamowych i promocyjnych na imprezach sportowych(również wyjazdowych) z udziałem naszej drużyny.

-wykorzystanie wizerunku zawodników, a także ich samych w celach marketingowych i promocyjnych (fotografie, filmy, prezentacje, pokazy).

- wykorzystanie adresu strony internetowej i materiałów na niej zawartych we własnych celach marketingowych i promocyjnych.

-możliwość zorganizowania imprezy sportowej, meczu towarzyskiego/charytatywnego z udziałem naszych drużyn we własnych celach promocyjno-marketingowych.

Każdy kto zdecyduje się wspierać lidzbarski sport otrzyma od nas:

- pulę biletów na mecze naszych drużyn dla swoich pracowników, rodziny, znajomych, przyjaciół.

- karnet rodzinny na mecze naszych drużyn.

-certyfikat pamiątkowy potwierdzający status osoby wspierającej nasz klub.

Osoby lub firmy które, zdecydują się wspierać nasz klub w dłuższej perspektywie otrzymają również pamiątkową koszulkę Welu.

Nasza współpraca może być realizowana na kilku płaszczyznach min. pomocy przy organizacji pojedynczego meczu, pomoc przy organizacji meczów rozgrywanych u siebie, pomoc przy organizacji meczów wyjazdowych, pomoc podczas rozgrywek rundy jesiennej/wiosennej lub całego sezonu, wsparcie w organizacji obsady sędziowskiej, wsparcie w organizacji pomocy medycznej na meczach, wsparcie w organizacji treningów, ubezpieczenie zawodników.

Powyższe formy pomocy i wsparcia mogą być realizowane w ramach:

> Wsparcia finansowego:

- nawet symboliczne wpłaty na konto klubowe-liczy się fakt, że popierasz naszą inicjatywę.

- uiszczanie comiesięcznej składki członkowskiej w wysokości 10 zł uprawniającej do decydowania o losach klubu (poprzez oddawanie swojego głosu na walnych zgromadzeniach członków klubu).

> Wymiany barterowej:

- ufundowanie nagród dla zawodników i/lub kibiców (własne wyroby/produkty, własne usługi).

- sprzętu do gry (obuwie, odzież, piłki, akcesoria treningowe).

- napojów, żywności, odżywek, witamin, leków(maści, bandaże, artykuły medyczne).

- ufundowanie diet.

- transport na mecze wyjazdowe.

- pomoc w organizacji obozu przygotowawczego.

- pomoc przy zorganizowaniu dojazdów dla zawodników na mecze i treningi.

- inne formy wymiany barterowej (własne usługi, wyroby).

> Pomocy merytorycznej:

Jeżeli chcesz podzielić się doświadczeniem, masz do zaoferowania cenne informacje na temat prowadzenia klubu/drużyny, zasad sponsoringu, wiedzy pedagogicznej lub psychologicznej, a także każde inne informacje jakie uważasz, że mogą nam się przydać skontaktuj się z nami.

Ważną, ale często pomijaną kwestią współpracy z klubem sportowym jest fakt, że koszt reklamy w klubie można odpisać sobie od podatku! Korzyść taką gwarantuje Ustawa o podatku dochodowym od osób prawnych dotycząca możliwości odliczenia darowizny od podatku dochodowego od 01.01.2004 r. od dochodu można odliczyć darowizny od osób prawnych do wysokości nie przekraczającej 10% dochodu (na podstawie art. 18 ust. 1 pkt 1 i 7).

Równie istotnym dla nas źródłem wsparcia może być przekazanie 1% podatku. Darowizny tej można dokonać podczas rocznego rozliczenia (PIT-28, 36, 37, 38 lub 39) wpisując numer KRS(000086043) Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej oraz w rubryce „Cel szczegółowy” nazwę LKS WEL LIDZBARK.

Uważamy, iż Państwa firma bardzo dobrze wkomponuje się w zaangażowanie w przeróżne inicjatywy sportowe i społeczno-kulturalne. Mamy nadzieję, że dzięki działaniom na rzecz rozwoju Lidzbarskiego sportu będziecie Państwo coraz bardziej postrzegani jako instytucja otwarta i wrażliwa na potrzeby lokalnej społeczności oraz promująca idee prosportowe, które w stosunkach zawodowych przekładają się na zwiększanie możliwości pracownika jak i pracodawcy. Mamy nadzieję, że nasza współpraca przyniesie obu stronom satysfakcję i wymierne korzyści.

Szanowni Państwo, zdajemy sobie sprawę, iż nasza oferta nie wyczerpuje wszystkich form przekazu marketingowego, w związku z powyższym jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa sugestie dotyczące innych metod promocji.

Wszelkich wpłat, darowizn oraz wszelkiego wsparcia finansowego można dokonywać w formie przelewu na konto klubowe :

BANK SPÓŁDZIELCZY w Działdowie z siedzibą w Lidzbarku

nr konta 64 8215 0006 2001 0000 0228 0001

Z przyjemnością spotkamy się z Państwem, by móc przybliżyć naszą działalność oraz określić możliwe wspólne obszary działań, a także by odpowiedzieć na Państwa pytania.

Zarząd L.K.S. Wel Lidzbark Kontakt:

e-mail: wel_lidzbark@wp.pl

Prezes: Piotr Cybulski Tel: 609393415

V-ce Prezes:Mariusz Stańczak Tel: 601491054

V-ce Prezes: Robert Karda Tel: 693 549 711

Skarbnik: Piotr Figurski Tel: 512070 789

Sekretarz: Roman Fryza Tel: 511 858 837

Członek: Tadeusz Błondowski Tel: 696206 456

Członek: Paweł Wiśniewski Tel: 500390 829

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości