zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Ulnowo
Pauza
Avista Łążyn
1:1
ITS Jeziorak Iława
UKS ŻAK JAMIELNIK
2:1
Oristo Montowo
Lider Złotowo
7:1
GKS LZS Szymbark
LKS Płomień Turznica
1:1
Wicher Gwiździny
Jordan Kazanice
2:3
Mewa Smykowo
SKF Kunki
4:3
Iskra Smykówko
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Gwiździny
Pauza
GKS LZS Szymbark
1:3
Jordan Kazanice
Iskra Smykówko
1:5
Lider Złotowo
Orzeł Ulnowo
1:2
SKF Kunki
Mewa Smykowo
0:2
UKS ŻAK JAMIELNIK
Oristo Montowo
2:0
Avista Łążyn
ITS Jeziorak Iława
2:2
LKS Płomień Turznica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
SKF Kunki
Pauza
Avista Łążyn
5:1
Mewa Smykowo
UKS ŻAK JAMIELNIK
0:0
GKS LZS Szymbark
Lider Złotowo
1:2
Orzeł Ulnowo
LKS Płomień Turznica
5:2
Oristo Montowo
Jordan Kazanice
1:3
Iskra Smykówko
Wicher Gwiździny
0:2
ITS Jeziorak Iława
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
ITS Jeziorak Iława
Pauza
GKS LZS Szymbark
3:3
Avista Łążyn
Iskra Smykówko
3:0
UKS ŻAK JAMIELNIK
Orzeł Ulnowo
7:1
Jordan Kazanice
SKF Kunki
1:1
Lider Złotowo
Mewa Smykowo
0:3*
LKS Płomień Turznica
Oristo Montowo
1:5
Wicher Gwiździny
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Złotowo
Pauza
UKS ŻAK JAMIELNIK
0:2
Orzeł Ulnowo
LKS Płomień Turznica
2:1
GKS LZS Szymbark
Jordan Kazanice
5:1
SKF Kunki
Wicher Gwiździny
3:1
Mewa Smykowo
ITS Jeziorak Iława
6:0
Oristo Montowo
Avista Łążyn
1:0
Iskra Smykówko
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Oristo Montowo
Pauza
Lider Złotowo
1:1
Jordan Kazanice
Iskra Smykówko
1:5
LKS Płomień Turznica
Orzeł Ulnowo
3:0
Avista Łążyn
GKS LZS Szymbark
0:2
Wicher Gwiździny
Mewa Smykowo
1:4
ITS Jeziorak Iława
SKF Kunki
2:1
UKS ŻAK JAMIELNIK
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Jordan Kazanice
Pauza
Avista Łążyn
0:4
SKF Kunki
UKS ŻAK JAMIELNIK
0:2
Lider Złotowo
LKS Płomień Turznica
7:4
Orzeł Ulnowo
Wicher Gwiździny
4:2
Iskra Smykówko
Oristo Montowo
6:4
Mewa Smykowo
ITS Jeziorak Iława
2:1
GKS LZS Szymbark
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Mewa Smykowo
Pauza
Lider Złotowo
5:0
Avista Łążyn
Iskra Smykówko
1:2
ITS Jeziorak Iława
Jordan Kazanice
1:1
UKS ŻAK JAMIELNIK
Orzeł Ulnowo
7:1
Wicher Gwiździny
GKS LZS Szymbark
0:2
Oristo Montowo
SKF Kunki
1:6
LKS Płomień Turznica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS ŻAK JAMIELNIK
Pauza
Avista Łążyn
2:2
Jordan Kazanice
LKS Płomień Turznica
1:0
Lider Złotowo
Wicher Gwiździny
4:3
SKF Kunki
Mewa Smykowo
1:2
GKS LZS Szymbark
Oristo Montowo
2:0
Iskra Smykówko
ITS Jeziorak Iława
2:2
Orzeł Ulnowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS LZS Szymbark
Pauza
UKS ŻAK JAMIELNIK
0:2
Avista Łążyn
Lider Złotowo
2:0
Wicher Gwiździny
Iskra Smykówko
1:2
Mewa Smykowo
Jordan Kazanice
2:5
LKS Płomień Turznica
Orzeł Ulnowo
7:1
Oristo Montowo
SKF Kunki
0:1
ITS Jeziorak Iława
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Avista Łążyn
Pauza
LKS Płomień Turznica
8:1
UKS ŻAK JAMIELNIK
Wicher Gwiździny
2:1
Jordan Kazanice
GKS LZS Szymbark
0:3
Iskra Smykówko
Mewa Smykowo
0:4
Orzeł Ulnowo
Oristo Montowo
0:3
SKF Kunki
ITS Jeziorak Iława
1:2
Lider Złotowo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Smykówko
Pauza
UKS ŻAK JAMIELNIK
0:5
Wicher Gwiździny
Lider Złotowo
6:2
Oristo Montowo
Jordan Kazanice
1:2
ITS Jeziorak Iława
Orzeł Ulnowo
2:0
GKS LZS Szymbark
SKF Kunki
5:1
Mewa Smykowo
Avista Łążyn
0:3
LKS Płomień Turznica
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Płomień Turznica
Pauza
Iskra Smykówko
1:3
Orzeł Ulnowo
Wicher Gwiździny
0:2
Avista Łążyn
GKS LZS Szymbark
1:0
SKF Kunki
Mewa Smykowo
1:4
Lider Złotowo
Oristo Montowo
2:1
Jordan Kazanice
ITS Jeziorak Iława
7:0
UKS ŻAK JAMIELNIK
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Ulnowo
Pauza
GKS LZS Szymbark
1:4
Lider Złotowo
ITS Jeziorak Iława
2:1
Avista Łążyn
Iskra Smykówko
0:1
SKF Kunki
Wicher Gwiździny
4:1
LKS Płomień Turznica
Oristo Montowo
0:0
UKS ŻAK JAMIELNIK
Mewa Smykowo
0:4
Jordan Kazanice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Gwiździny
Pauza
UKS ŻAK JAMIELNIK
2:2
Mewa Smykowo
LKS Płomień Turznica
2:0
ITS Jeziorak Iława
Jordan Kazanice
5:3
GKS LZS Szymbark
Lider Złotowo
2:0
Iskra Smykówko
SKF Kunki
1:2
Orzeł Ulnowo
Avista Łążyn
3:2
Oristo Montowo
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
SKF Kunki
Pauza
GKS LZS Szymbark
1:1
UKS ŻAK JAMIELNIK
ITS Jeziorak Iława
0:0
Wicher Gwiździny
Iskra Smykówko
0:2
Jordan Kazanice
Orzeł Ulnowo
1:3
Lider Złotowo
Mewa Smykowo
1:5
Avista Łążyn
Oristo Montowo
1:1
LKS Płomień Turznica
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
ITS Jeziorak Iława
Pauza
Avista Łążyn
2:0
GKS LZS Szymbark
Lider Złotowo
2:1
SKF Kunki
LKS Płomień Turznica
20:2
Mewa Smykowo
Jordan Kazanice
1:4
Orzeł Ulnowo
UKS ŻAK JAMIELNIK
6:0
Iskra Smykówko
Wicher Gwiździny
3:1
Oristo Montowo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Złotowo
Pauza
GKS LZS Szymbark
2:0
LKS Płomień Turznica
Orzeł Ulnowo
2:0
UKS ŻAK JAMIELNIK
Mewa Smykowo
0:2
Wicher Gwiździny
Oristo Montowo
0:4
ITS Jeziorak Iława
Iskra Smykówko
1:4
Avista Łążyn
SKF Kunki
4:2
Jordan Kazanice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Oristo Montowo
Pauza
UKS ŻAK JAMIELNIK
1:0
SKF Kunki
ITS Jeziorak Iława
8:1
Mewa Smykowo
Avista Łążyn
1:5
Orzeł Ulnowo
LKS Płomień Turznica
4:1
Iskra Smykówko
Wicher Gwiździny
3:2
GKS LZS Szymbark
Jordan Kazanice
2:3
Lider Złotowo
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Jordan Kazanice
Pauza
GKS LZS Szymbark
2:4
ITS Jeziorak Iława
Lider Złotowo
5:0
UKS ŻAK JAMIELNIK
Iskra Smykówko
5:2
Wicher Gwiździny
Orzeł Ulnowo
1:0
LKS Płomień Turznica
Mewa Smykowo
2:3
Oristo Montowo
SKF Kunki
0:1
Avista Łążyn
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Mewa Smykowo
Pauza
UKS ŻAK JAMIELNIK
1:6
Jordan Kazanice
Avista Łążyn
1:7
Lider Złotowo
ITS Jeziorak Iława
6:1
Iskra Smykówko
Wicher Gwiździny
0:3
Orzeł Ulnowo
LKS Płomień Turznica
2:0
SKF Kunki
Oristo Montowo
0:2
GKS LZS Szymbark
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS ŻAK JAMIELNIK
Pauza
GKS LZS Szymbark
7:0
Mewa Smykowo
Lider Złotowo
1:3
LKS Płomień Turznica
Iskra Smykówko
2:1
Oristo Montowo
Jordan Kazanice
3:2
Avista Łążyn
Orzeł Ulnowo
1:1
ITS Jeziorak Iława
SKF Kunki
2:4
Wicher Gwiździny
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS LZS Szymbark
Pauza
ITS Jeziorak Iława
3:0
SKF Kunki
LKS Płomień Turznica
2:0
Jordan Kazanice
Avista Łążyn
5:2
UKS ŻAK JAMIELNIK
Mewa Smykowo
2:4
Iskra Smykówko
Oristo Montowo
1:6
Orzeł Ulnowo
Wicher Gwiździny
2:2
Lider Złotowo
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Avista Łążyn
Pauza
UKS ŻAK JAMIELNIK
1:1
LKS Płomień Turznica
Lider Złotowo
2:1
ITS Jeziorak Iława
Iskra Smykówko
0:1
GKS LZS Szymbark
Jordan Kazanice
4:1
Wicher Gwiździny
Orzeł Ulnowo
11:0
Mewa Smykowo
SKF Kunki
6:0
Oristo Montowo
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Smykówko
Pauza
ITS Jeziorak Iława
3:3
Jordan Kazanice
LKS Płomień Turznica
3:0
Avista Łążyn
GKS LZS Szymbark
0:3
Orzeł Ulnowo
Wicher Gwiździny
2:1
UKS ŻAK JAMIELNIK
Mewa Smykowo
2:4
SKF Kunki
Oristo Montowo
1:6
Lider Złotowo
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Płomień Turznica
Pauza
Jordan Kazanice
3:0*
Oristo Montowo
UKS ŻAK JAMIELNIK
0:3
ITS Jeziorak Iława
Orzeł Ulnowo
5:0
Iskra Smykówko
Lider Złotowo
10:2
Mewa Smykowo
SKF Kunki
2:4
GKS LZS Szymbark
Avista Łążyn
4:0
Wicher Gwiździny
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij