Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Rudzienice
3:0
KS Mroczno
Lider Złotowo
2:3
Polonia Iłowo
LZS Frednowy
0:2
Grunwald Gierzwałd
Osa Ząbrowo
1:3
Iskra Narzym
Jordan Kazanice
3:0
Ossa Biskupiec
Wel Lidzbark
1:1
Zamek Kurzętnik
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Narzym
2:3
Czarni Rudzienice
Polonia Iłowo
3:0
Osa Ząbrowo
KS Mroczno
0:3
Wel Lidzbark
Ossa Biskupiec
0:1
Lider Złotowo
LZS Frednowy
3:0
Jordan Kazanice
Grunwald Gierzwałd
4:1
Zamek Kurzętnik
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Rudzienice
1:1
Polonia Iłowo
Wel Lidzbark
2:1
Iskra Narzym
Osa Ząbrowo
1:5
Ossa Biskupiec
Zamek Kurzętnik
3:0
KS Mroczno
Lider Złotowo
6:0
LZS Frednowy
Jordan Kazanice
3:4
Grunwald Gierzwałd
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Ossa Biskupiec
1:3
Czarni Rudzienice
Jordan Kazanice
3:0
Lider Złotowo
LZS Frednowy
5:1
Osa Ząbrowo
Iskra Narzym
1:4
Zamek Kurzętnik
Polonia Iłowo
0:0
Wel Lidzbark
Grunwald Gierzwałd
5:1
KS Mroczno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Rudzienice
0:2
LZS Frednowy
Osa Ząbrowo
1:6
Jordan Kazanice
KS Mroczno
1:0
Iskra Narzym
Lider Złotowo
1:3
Grunwald Gierzwałd
Zamek Kurzętnik
0:2
Polonia Iłowo
Wel Lidzbark
0:1
Ossa Biskupiec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Ossa Biskupiec
3:0
Zamek Kurzętnik
Jordan Kazanice
0:2
Czarni Rudzienice
Lider Złotowo
10:0
Osa Ząbrowo
LZS Frednowy
1:1
Wel Lidzbark
Polonia Iłowo
1:1
KS Mroczno
Grunwald Gierzwałd
2:2
Iskra Narzym
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wel Lidzbark
3:0
Jordan Kazanice
Czarni Rudzienice
4:0
Lider Złotowo
Osa Ząbrowo
0:1
Grunwald Gierzwałd
KS Mroczno
1:4
Ossa Biskupiec
Zamek Kurzętnik
2:4
LZS Frednowy
Iskra Narzym
1:4
Polonia Iłowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Osa Ząbrowo
2:6
Czarni Rudzienice
Ossa Biskupiec
1:1
Iskra Narzym
Jordan Kazanice
1:3
Zamek Kurzętnik
Lider Złotowo
4:4
Wel Lidzbark
LZS Frednowy
1:5
KS Mroczno
Grunwald Gierzwałd
1:1
Polonia Iłowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Narzym
4:2
LZS Frednowy
Wel Lidzbark
1:1
Osa Ząbrowo
Czarni Rudzienice
2:1
Grunwald Gierzwałd
KS Mroczno
0:2
Jordan Kazanice
Zamek Kurzętnik
2:0
Lider Złotowo
Polonia Iłowo
3:0
Ossa Biskupiec
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Rudzienice
1:0
Wel Lidzbark
Osa Ząbrowo
1:4
Zamek Kurzętnik
Jordan Kazanice
2:2
Iskra Narzym
Lider Złotowo
4:1
KS Mroczno
LZS Frednowy
0:3
Polonia Iłowo
Grunwald Gierzwałd
7:1
Ossa Biskupiec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wel Lidzbark
1:2
Grunwald Gierzwałd
Iskra Narzym
4:0
Lider Złotowo
KS Mroczno
4:1
Osa Ząbrowo
Zamek Kurzętnik
2:1
Czarni Rudzienice
Ossa Biskupiec
5:1
LZS Frednowy
Polonia Iłowo
1:0
Jordan Kazanice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Narzym
2:3
Osa Ząbrowo
KS Mroczno
0:2
Czarni Rudzienice
Polonia Iłowo
4:0
Lider Złotowo
Ossa Biskupiec
0:3
Jordan Kazanice
Zamek Kurzętnik
1:2
Wel Lidzbark
Grunwald Gierzwałd
0:0
LZS Frednowy
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wel Lidzbark
4:1
KS Mroczno
Czarni Rudzienice
1:1
Iskra Narzym
Osa Ząbrowo
1:5
Polonia Iłowo
Zamek Kurzętnik
1:3
Grunwald Gierzwałd
Jordan Kazanice
2:1
LZS Frednowy
Lider Złotowo
0:3
Ossa Biskupiec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Narzym
0:0
Wel Lidzbark
KS Mroczno
3:1
Zamek Kurzętnik
Polonia Iłowo
2:1
Czarni Rudzienice
Grunwald Gierzwałd
2:2
Jordan Kazanice
Ossa Biskupiec
3:0
Osa Ząbrowo
LZS Frednowy
3:5
Lider Złotowo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wel Lidzbark
1:2
Polonia Iłowo
Zamek Kurzętnik
1:0
Iskra Narzym
Czarni Rudzienice
1:2
Ossa Biskupiec
Osa Ząbrowo
- : -
LZS Frednowy
KS Mroczno
0:2
Grunwald Gierzwałd
Lider Złotowo
2:4
Jordan Kazanice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Narzym
1:1
KS Mroczno
Polonia Iłowo
2:0
Zamek Kurzętnik
Ossa Biskupiec
1:1
Wel Lidzbark
Jordan Kazanice
7:0
Osa Ząbrowo
Grunwald Gierzwałd
4:2
Lider Złotowo
LZS Frednowy
1:1
Czarni Rudzienice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Wel Lidzbark
2:3
LZS Frednowy
Iskra Narzym
3:5
Grunwald Gierzwałd
Zamek Kurzętnik
1:4
Ossa Biskupiec
Czarni Rudzienice
1:2
Jordan Kazanice
Osa Ząbrowo
2:7
Lider Złotowo
KS Mroczno
2:2
Polonia Iłowo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Jordan Kazanice
5:1
Wel Lidzbark
Lider Złotowo
2:4
Czarni Rudzienice
Polonia Iłowo
4:1
Iskra Narzym
Ossa Biskupiec
3:1
KS Mroczno
Grunwald Gierzwałd
6:1
Osa Ząbrowo
LZS Frednowy
12:5
Zamek Kurzętnik
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Wel Lidzbark
- : -
Lider Złotowo
Iskra Narzym
- : -
Ossa Biskupiec
Polonia Iłowo
- : -
Grunwald Gierzwałd
Zamek Kurzętnik
- : -
Jordan Kazanice
Czarni Rudzienice
- : -
Osa Ząbrowo
KS Mroczno
- : -
LZS Frednowy
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Jordan Kazanice
- : -
KS Mroczno
Lider Złotowo
- : -
Zamek Kurzętnik
Osa Ząbrowo
- : -
Wel Lidzbark
Ossa Biskupiec
- : -
Polonia Iłowo
Grunwald Gierzwałd
- : -
Czarni Rudzienice
LZS Frednowy
- : -
Iskra Narzym
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłowo
- : -
LZS Frednowy
Iskra Narzym
- : -
Jordan Kazanice
Zamek Kurzętnik
- : -
Osa Ząbrowo
KS Mroczno
- : -
Lider Złotowo
Ossa Biskupiec
- : -
Grunwald Gierzwałd
Wel Lidzbark
- : -
Czarni Rudzienice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Rudzienice
- : -
Zamek Kurzętnik
Osa Ząbrowo
- : -
KS Mroczno
Grunwald Gierzwałd
- : -
Wel Lidzbark
Jordan Kazanice
- : -
Polonia Iłowo
Lider Złotowo
- : -
Iskra Narzym
LZS Frednowy
- : -
Ossa Biskupiec
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości