V Kolejka - Start Nidzica

Już w środę 30.08.2014r rozegrana zostanie 5 kolejka V Ligi, tym razem Wel Lidzbark zmierzy się na swoim boisku ze spadkowiczem z IV Ligi Startem Nidzica, mecz rozegrany zostanie o godz 17:00 na płycie głównej lidzbarskiego stadionu.  Będzie to mecz na podniesienie się po sromotnej porażce w Elblągu, mam nadzieję że nasi piłkarze otrząsną sie z tego zimnego prysznica i zagrają na miarę swoich możliwości, zwycięstwo w tym meczu jest bardzo realne a każdy zdobyty punkt jest bardzo ważny dla końcowego układu tabeli. Będzie to bardzo trudne spotkanie, Start po niezbyt udanym początku ligi w ostatniej kolejce odniósł przekonywujące zwycięstwo nad Grunwaldem Gierzwałd.

Mecz poprowadzą sędziowie:

Kopera Marcin - sędzia główny

Szczypiński Piotr - asystent

Wierzbowski Arkadiusz - asystent

W tym samym dniu na bocznej płycie rozegrany zostanie mecz naszej najmłodszej grupy, nasi Trampkarze zmierzą się w inauguracyjnym meczu z drużyną Gminy Kozłowo. Serdecznie zapraszam na ten mecz, w większości będzie to debiut chłopców w barwach Welu.

Zapraszam wszystkich kibiców na stadion na obydwa mecze, jak zawsze piłkarze liczą na wasz doping.

Sędzią tego meczu będzie: Wółkowski Paweł