Porażka w sparingu

W drugim swoim sparingu nasi piłkarze ulegli IV ligowej drużynie Rol.Ko Konojady 1 : 4. Przegraliśmy z drużyną lepszą, lepiej wybieganą, lepiej operującą piłką, korzystny wynik (1:1) udało się welowcom utrzymać przez godzinę gry, później zabrakło sił.

Wel w tym meczu wystąpił w składzie:

I Połowa: Mateusz Dobucki; Adam Przybylski; Krzysztof Pieckowski; Sławek Łożyński; Piotr Figurski; Kamil Kościński (30 min. Karol Draśpa); Paweł Wiśniewski; Jakub Strungowski; Dominik Strungowski; Patryk Godziszewski; Filip Pawelski (30 min. Damian Kalisz)

II Połowa: Mateusz Dobucki; Adam Przybylski (60 min. Kamil Kościński); Krzysztof Pieckowski; Sławek Łożyński; Piotr Figurski; Karol Draśpa (75 min Sebastian Sieg); Paweł Wiśniewski (70 min. Patryk Godziszewski); Jakub Strungowski (75 min. Dominik Strungowski) Sebastian Kochański; Marcin Marchewek (80 min Filip Pawelski): Damian Kalisz.

Jedyną bramkę dla naszej drużyny w 37 minucie zdobył Damian Kalisz.