Porażka w pierwszym sparingu

Na swój pierwszy sparing drużyna Welu udała się do beniaminka mazowieckiej IV ligi Wkry Bieżuń, mecz zakończył się naszą porażką 3 : 2. W tym sparingu trener Krzysztof Pieckowski wprowadził do składu grupę juniorów, a grę drużyny w pomeczowej rozmowie określił jednym zdaniem „nie było źle”. Mecz rozgrywany był 3x30 min.

Wel wystąpił w składzie: Mateusz Dobucki; Adam Przybylski; Marek Płocharski; Sławomir Łożyński; Piotr Figurski; Maciej Nizgorski; Dominik Strungowski; Tomasz Perowicz; Andrzej Rumanowski; Sebastian Kochański; Karol Kowalski.

Bramki zdobyli: Andrzej Rumanowski i Karol Kowalski

Na zmiany wchodzili: Adrian Gajewski; Łukasz Konic; Krzysztof Perowicz; Grzegorz Zapałowski; Mateusz Radziszewski, Krzysztof Mróz.

Następnym etapem przygotowań będzie Turniej o Puchar Starosty Działdowskiego, turniej rozegrany zostanie 18 lipca od godz: 13:00 w Działdowie na obiektach Startu Działdowo, w trójmeczu udział wezmą: Start Działdowo (III liga), Pisa Barczewo (IV liga), Wel Lidzbark.

Program turnieju:

1 mecz ok. 13:00 - START - WEL,