Porażka w ostatnim sparingu

Wieczorową porą, przy sztucznym oświetleniu solidną lekcję futbolu otrzymali nasi zawodnicy w swoim ostatnim sparingu przed zbliżającą się inauguracją ligi. IV ligowy potentat był surowym nauczycielem i egzaminatorem. Wynik meczu (6 : 1) nie do końca odzwierciedla obraz gry, nasi piłkarze szczególnie przez pierwsze 60 min. byli równorzędnym rywalem, żeby osiągnąć lepszy wynik zabrakło skuteczności. Z każdej lekcji można się czegoś nauczyć i właśnie ten mecz po to był rozegrany.

Wel wystąpił w tym meczu w składzie:

Dobucki Mateusz (60’ Gajewski Adrian); Draśpa Karol; Łożyński Sławomir; Pieckowski Krzysztof; Figurski Piotr (60’ Zapałowski Grzegorz); Kościński Kamil (60’Marchelek Marcin – 75’ Figurski Piotr); Wiśniewski Paweł (60’ Kochański Sebastian); Puczyński Rafał (60’ Owocki Paweł); Godziszewski Patryk; Szrajder Patryk; Kalisz Damian (60’ testowany zawodnik)

Bramkę w tym meczu dla naszej drużyny zdobył:

35’ Patryk Szrajder – asysta – Patryk Godziszewski.

Z przyczyn zawodowych i rodzinnych na ten mecz nie pojechali:

Przybylski Adam; Strungowski Dominik; Strungowski Jakub; Urbański Bartek; Pawelski Filip; Sieg Sebastian.