Plan Sparingów wiosna 2016

Zaczynamy już w niedzielę meczem na bocznej płycie lidzbarskiego Stadionu, mecz z Żakiem Szreńsk rozpocznie cykl sześciu meczy, które mam nadzieję pomogą przygotować drużynę do walki o być albo nie być w V Lidze.

O wszystkich zmianach w terminach meczy sparingowych, będę starał sie na bieżąco informować.

Apeluję również do wszystkich piłkarzy i chętnych, którzy chcieliby zasilić drużynę i bronić barw Welu do zaangażowania V Liga w Lidzbarku jest bardzo zagrożona, ale możliwa do wywalczenia, potrzeba zaangażowania, jeszcze nic straconego.