Ostatnia kolejka. Zwycięstwo.

Wygraliśmy bardzo trudny mecz, mecz bardzo słaby w naszym wykonaniu, wszystkie formacje grały źle, przez 90 min zagraliśmy kilka składnych akcji, gospodarze dostosowali się poziomem do naszej gry, mecz to szarpane widowisko z bardzo dużą ilością strat i błędów w obydwu drużynach, mecz mimo że nie był najwyższych lotów jeśli chodzi o poziom obfitował w sytuacje podbramkowe, więcej ich na swoim koncie mieli gospodarze, w dwóch przypadkach nie potrafili umieścić piłki z 1m w pustej bramce, druga sytuacja miała miejsce w ostatniej minucie meczu. Wel  w tym meczu był skuteczniejszy wykorzystał jedna z kilku sytuacji, w 76 min Damian Kalisz zdecydował się na indywidualna akcje ograł a w zasadzie założył kanał jednemu obrońcy minął drugiego i dograł do Kamila Kościńskiego a ten mocnym strzałem w długi róg umieścił piłkę w siatce, mimo nie najlepszego występu zainkasowaliśmy 3 pkt, zwycięzców się nie sądzi, za tydzień o stylu niewielu będzie pamiętać, GRATULACJE PANOWIE.

Była to ostatnia kolejka rundy jesiennej, Wel skończył ja z dorobkiem 27 pkt na 3 miejscu w tabeli, jak na beniaminka jest to moim zdaniem bardzo dobry albo wręcz rewelacyjny wynik, przed nami runda rewanżowa już w najbliższą sobotę (08.11.2014) decyzją W-MZPN rozegramy awansem z wiosny XVI kolejkę spotkań, na swój mecz nasza drużyna uda się do Iłowa, a wiec tej jesieni derby po raz drugi, jeśli pogoda zezwoli pożegnamy sie z jesiennym graniem 11.11.2014 na swoim stadionie w XVII kolejce, przeciwnikiem będzie wtedy Kormoran Zwierzewo.