No to zaczynamy + ostatnie wieści.

Już w pierwszym meczu na inaugurację V Ligi czeka nas pojedynek derbowy, Polonia Iłowo to bardzo doświadczony zespół, jeszcze nie tak dawno klub ten występował w IV Lidze. Zadanie w tym meczu przed naszymi piłkarzami bardzo trudne, po czteroletniej nieobecności wśród drużyn występujących w tej klasie rozgrywkowej tak naprawdę nie mamy rozeznania na co nas stać. Moim zdaniem przy pełnej koncentracji jesteśmy w stanie dobrze zacząć sezon, jesteśmy w stanie powalczyć i zdobyć na własnym stadionie 3 pkt. Serdecznie zapraszam wszystkich kibiców w sobotnie popołudnie na stadion, zapraszam do gorącego i głośnego dopingu.

Mecz rozegrany zostanie w sobotę 09.08 o godz. 17:00

Do nowego sezonu przystępujemy w prawie niezmienionym składzie, opuścili nas ze względów zawodowych Piotr Retkowski i Jakub Chorostowski, nie wznowił treningów jeden z najbardziej utalentowanych juniorów Mateusz Grus, do treningów nie wrócił jeszcze kontuzjowany Mateusz Browarski, któremu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Do drużyny seniorskiej dołączyła grupa juniorów: Sebastian Kochański; Maciej Nizgorski, Sebastian Sieg, Filip Pawelski ten ostatni już grywał w pierwszej drużynie, po półrocznej przerwie powrócił do drużyny Paweł Owocki. Damian Kalisz, który na rundę wiosenną wypożyczony był z Wkry Żuromin związał sie z naszym klubem na stałe.

W ostatniej fazie realizacji są jeszcze 2 transfery, na drugą lub 3 kolejkę do kadry dałączą: Karol Draśpa i Paweł Szpakowski z Drwęcy Nowe Miasto oraz Michał Rynkowski pozyskany z Iskry Narzym.

Kadra Welu na V Ligę: Browarski Mateusz ('92); Dobucki Mateusz ('92); Draśpa Karol ('87); Figurski Paweł ('82); Gajewski Adrian ('97); Godziszewski Patryk ('90); Kalisz Damian ('90); Kochański Sebastian ('97); Kościński Kamil ('95); Łożynski Sławomir ('97); Marchelek Marcin ('80); Nizgorski Maciej ('97); Olszewski Damian ('87); Owocki Paweł ('89); Pawelski Filip ('97); Pieckowski Krzysztof ('74); Przybylski Adam ('96); Puczyński Rafał ('92); Rynkowski Michał ('93); Sieg Sebastian ('97); Strungowski Dominik ('86); Strungowski Jakub ('89)' Szpakowski Paweł ('94); Szrajder Patryk ('93); Urbański Bartosz ('87); Wiśniewski Paweł ('89); Zapałowski Grzegorz ('93)