Drugi sparing

Na swój drugi sparing piłkarze Welu Lidzbark udali się do Żuromina, gdzie po przeciętnej grze zremisowali z IV ligową Wkrą 3 : 3.

Mecz rozgrywany był w systemie 3 x 30 min. Nasza drużyna w każdej tercji występowała w innym ustawieniu, oto jak prezentował się skład:

Tercja I (1 : 1):

Mateusz Dobucki; Piotr Figurski; Sławek Łożyński; Krzysztof Pieckowski; Adam Przybylski; Bartek Urbański; Paweł Wiśniewski; Jakub Strungowski; Patryk Godziszewski; Kamil Kościński; Filip Pawelski.

Tercja II (1 : 1)

Adrian Gajewski (Mateusz Dobucki); Piotr Figurski; Krzysztof Pieckowski; Sławek Łożyński; Adam Przybylski; Bartek Urbański; Sebastian Kochański; Paweł Wiśniewski; Jakub Strungowski; Sebastian Sieg; Paweł Owocki.

Tercja III: (1 : 1)

Mateusz Dobucki; Figurski Piotr; Krzysztof Pieckowski; Sławek Łożyński, Adam Przybylski (Bartek Urbański); Filip Pawelski; Sebastian Kochański; Paweł Wiśniewski; Patryk Godziszewski; Kamil Kościński; Paweł Owocki.

Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Kamil Kościński i Paweł Owocki x 2.

W drużynie gospodarzy Wkrze Żuromin cały mecz rozegrał piłkarz naszego Klubu Patryk Szrajder, który wyraził chęć zmiany barw klubowych.