czarne chmury

W związku z brakiem porozumienia budżetowego z władzami Miasta i Gminy Lidzbark, zarząd LKS Wel Lidzbark w dniu 14.03.2016 na rece Pana Burmistrza Macieja Sitarka oraz Przewodniczącego Rady Miasta i Gminy Pana Tomasza Dudańca złożył swoją rezygnację.

Głowny powód rezygnacji to brak zapewnionych środków na bieżącą statutową działalność Klubu jak również brak zainteresowania ze strony władz, zarówno Burmistrza jak i Radnych, istnieniem i rozwojem sportu wyczynowego w Lidzbarku.

Zarząd tę decyzję podjął z wielki smutkiem, w przededniu swojego święta 60 rocznicy powstania, LKS Wel Lidzbark znalazł się na zakręcie, Wel to nie tylko 60 lat, Wel przejął tradycję stowarzyszeń sportowych z lat miedzywojennych jak również tuż powojennych, Wel Lidzbark to 100 letnia historia i tradycja wyczynowego sportu w Lidzbarku, to 100 letnia tradycja rozgrywek piłkarskich w Lidzbarku.