czarne chmury

czarne chmury

W związku z brakiem porozumienia budżetowego z władzami Miasta i Gminy Lidzbark, zarząd LKS Wel Lidzbark w dniu 14.03.2016 na rece Pana Burmistrza Macieja Sitarka oraz Przewodniczącego Rady Miasta i Gminy Pana Tomasza Dudańca złożył swoją rezygnację.

Głowny powód rezygnacji to brak zapewnionych środków na bieżącą statutową działalność Klubu jak również brak zainteresowania ze strony władz, zarówno Burmistrza jak i Radnych, istnieniem i rozwojem sportu wyczynowego w Lidzbarku.

Zarząd tę decyzję podjął z wielki smutkiem, w przededniu swojego święta 60 rocznicy powstania, LKS Wel Lidzbark znalazł się na zakręcie, Wel to nie tylko 60 lat, Wel przejął tradycję stowarzyszeń sportowych z lat miedzywojennych jak również tuż powojennych, Wel Lidzbark to 100 letnia historia i tradycja wyczynowego sportu w Lidzbarku, to 100 letnia tradycja rozgrywek piłkarskich w Lidzbarku.

Komentarze

Dodaj komentarz
  • Zybi napisał
    Sitarek potrafi nawet klub sportowy rozpierdzielić!!! A jak mu wjechali na głowę to raptem kasę znalazł na działalność! Won z Lidzbark Sitarek!!! Klub ma 60 lat a gówniarz z Olsztyna chciał go rozwalić!!!

  • KSM napisał
    Masakra :-(

  • stanlidzbrski napisał
    Czy Zarząd Klubu nie widzi, że cała "operacja" włodarzy miasta dotyczy terenu obiektów sportowych wokół stadionu? To o wartość tych terenów toczy się gra, a nie o sam Klub. Nie będzie Klubu to i mało kto się upomni o wartość ewentualnej dzierżawy lub sprzedaży tego terenu. Tak samo będzie z plażą miejską. Czas oddać kasę z plakaty wyborcze więc lepiej z kasy gminy niż ze swoich.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości