Wel wraca do gry

Zażegnana groźba i porozumienie osiągnięte, od godz.: 14: 00 do 18: 00 w UMiG trwało posiedzenie Komisji d/s Oświaty, Opieki Społecznej, Zdrowia, Kultury Fizycznej, Turystyki oraz Sportu. W obradach udział wzięli: Burmistrz Lidzbarka Maciej Sitarek, Przewodniczący Rady Miejskiej Tomasz Dudaniec, v-ce Burmistrz Janusz Bielecki, Radni: Grażyna Zakrzewska; Michał Dzimira; Andrzej Gorzka; Radosław Fryza; Dariusz Nowiński; Tadeusz Kosman; Naczelnik Miasta Małgorzata Nawrocka: oraz zarząd, LKS Wel Lidzbark. Obrady prowadził przewodniczący w/w komisji radny Michał Dzimira.
Po bardzo burzliwych i trudnych, czasami ostrych negocjacjach strony doszły do porozumienie, w imieniu wszystkich ludzi kochających sport dziękuję wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, szczególne podziękowania dla Burmistrza Macieja Sitarka, który wrócił do stołu negocjacji, który ponownie wysłuchał, co ma do powiedzenia Zarząd LKS Wel, mimo że nie zawsze były to miłe słowa, który wzniósł się ponad podziały i mam nadzieję, że zrozumiał sytuację Lidzbarskiego Klubu. Dzięki takiej postawie Burmistrza jak również Przewodniczącego Rady Miejskiej i Radnych Miasta i Gminy Lidzbark porozumienie budżetowe zostało osiągnięte. Dzięki tej dyskusji, pojawiła się również szansa na rozwój naszego Klubu, zarząd czeka bardziej wytężona praca w związku z tymi ustaleniami, liczę również, że obietnice Pana Burmistrza będą realizowane. A wszystkich chętnych do pracy społecznej na rzecz klubu zapraszam do działania. Sport w Lidzbarku może być LEPSZY.
Dziękuję również panu Pawłowi Bylińskiemu za dobre słowo i wsparcie.