Trzeci remis

Po bardzo udanym występie na Turnieju o Puchar Starosty (II miejsce) w minioną sobotę w kolejnym sparingu (22.07.15) Wel Lidzbark podejmował na swoim boisku III ligowy Start Działdowo, spotkanie rozgrywane było systemem 3x30 min. po niezłym i wyrównanym meczu, welowcy uzyskali kolejny remis (1:1). Bramkę dla naszej drużyny zdobył Janusz Godziszewski.

Wel wystąpił w składzie:

Adrian Gajewski; Adam Przybylski; Marek Płocharski; Sławomir Łożyński; Piotr Figurski; Karol Kowalski; Krzysztof Pieckowski; Dominik Strungowski; Sebastian Sieg; Sebastian Kochański; Janusz Godziszewski.

Na hokejowe zmiany wchodzili: Mateusz Dobucki; Krzysztof Mróz; Grzegorz Zapałowski; Mateusz Radziszewski; Jakub Strungowski; Krzysztof Perowicz; Tomasz Perowicz; Łukasz Konic, Patryk Godziszewski; Marcin Marchelek; Arkadiusz Chmielewski; Andrzej Rumanowski; Filip Pawelski; Bartosz Urbański.