zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Mszanowo
4:2
Gmina Kozłowo
Osa Ząbrowo
1:8
Ossa Biskupiec
LKS Tyrowo
2:1
KS Mroczno
Lider Złotowo
2:4
Iskra Narzym
Orzeł Ulnowo
2:5
Wikielec II Frednowy
LKS Płomień Turznica
3:0*
Zamek Kurzętnik
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Mroczno
1:3
LKS Płomień Turznica
Ossa Biskupiec
6:3
LZS Mszanowo
Gmina Kozłowo
2:0
Lider Złotowo
Orzeł Ulnowo
3:3
Osa Ząbrowo
Wikielec II Frednowy
1:2
Zamek Kurzętnik
Iskra Narzym
4:2
LKS Tyrowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Mszanowo
1:4
Orzeł Ulnowo
Osa Ząbrowo
0:6
Wikielec II Frednowy
LKS Tyrowo
2:3
Gmina Kozłowo
Zamek Kurzętnik
0:1
KS Mroczno
Lider Złotowo
3:2
Ossa Biskupiec
LKS Płomień Turznica
2:1
Iskra Narzym
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Osa Ząbrowo
4:1
LZS Mszanowo
Ossa Biskupiec
1:2
LKS Tyrowo
Orzeł Ulnowo
5:1
Lider Złotowo
Wikielec II Frednowy
2:1
KS Mroczno
Gmina Kozłowo
4:2
LKS Płomień Turznica
Iskra Narzym
6:3
Zamek Kurzętnik
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Mroczno
0:2
Iskra Narzym
LKS Tyrowo
4:0
Orzeł Ulnowo
Zamek Kurzętnik
3:1
Gmina Kozłowo
LZS Mszanowo
1:2
Wikielec II Frednowy
Lider Złotowo
2:2
Osa Ząbrowo
LKS Płomień Turznica
3:4
Ossa Biskupiec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Gmina Kozłowo
1:1
KS Mroczno
Osa Ząbrowo
2:0
LKS Tyrowo
Ossa Biskupiec
5:3
Zamek Kurzętnik
LZS Mszanowo
3:0
Lider Złotowo
Orzeł Ulnowo
4:3
LKS Płomień Turznica
Wikielec II Frednowy
1:2
Iskra Narzym
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Mroczno
4:1
Ossa Biskupiec
LKS Tyrowo
2:0
LZS Mszanowo
Zamek Kurzętnik
7:3
Orzeł Ulnowo
Lider Złotowo
2:11
Wikielec II Frednowy
LKS Płomień Turznica
1:2
Osa Ząbrowo
Iskra Narzym
0:2
Gmina Kozłowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Ossa Biskupiec
6:1
Iskra Narzym
LZS Mszanowo
3:2
LKS Płomień Turznica
Lider Złotowo
1:4
LKS Tyrowo
Wikielec II Frednowy
4:0
Gmina Kozłowo
Osa Ząbrowo
1:3
Zamek Kurzętnik
Orzeł Ulnowo
0:4
KS Mroczno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Kurzętnik
5:0
LZS Mszanowo
KS Mroczno
2:1
Osa Ząbrowo
LKS Tyrowo
3:1
Wikielec II Frednowy
LKS Płomień Turznica
1:1
Lider Złotowo
Gmina Kozłowo
1:2
Ossa Biskupiec
Iskra Narzym
1:2
Orzeł Ulnowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Mszanowo
0:1
KS Mroczno
LKS Tyrowo
1:1
LKS Płomień Turznica
Lider Złotowo
0:3
Zamek Kurzętnik
Osa Ząbrowo
3:2
Iskra Narzym
Orzeł Ulnowo
0:2
Gmina Kozłowo
Wikielec II Frednowy
6:4
Ossa Biskupiec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Narzym
1:0
LZS Mszanowo
KS Mroczno
4:1
Lider Złotowo
Zamek Kurzętnik
3:3
LKS Tyrowo
Ossa Biskupiec
6:1
Orzeł Ulnowo
LKS Płomień Turznica
2:4
Wikielec II Frednowy
Gmina Kozłowo
1:2
Osa Ząbrowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij