zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Runda Przedwstępna
Data Gospodarze Wynik Goście
KS EURO-CAR Wrzesina
Wolny los
Sokół II Ostróda
Wolny los
Olimpia Miłki
3:0
LZS Fortuna Wygryny
UKS ŻAK JAMIELNIK
4:0
Iskra Smykówko
KS Łęgajny
5:1
Warmianka Bęsia
Runda Wstępna
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Jonkowo
1:0
Warmia Olsztyn
MKS Ruciane Nida
0:3*
Żagiel Piecki
Olimpia Miłki
1:3
Śniardwy Orzysz
Fortuna Gągławki
0:2
GKS Stawiguda
UKS ŻAK JAMIELNIK
0:5
Osa Ząbrowo
Lider Złotowo
0:5
GSZS Delfin Rybno
Avista Łążyn
1:2
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
MKS Jeziorany
2:4
Wilczek Wilkowo
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
3:1
Łyna Sępopol
Jastrząb Ględy
0:1
Ewingi Zalewo
KS EURO-CAR Wrzesina
3:4
DKS Dobre Miasto
KS Łęgajny
1:7
MZGZ LKS Różnowo
Jurand Barciany
0:2
Vęgoria Węgorzewo
Start Kruklanki
0:8
Czarni Olecko
Victoria Rychliki
2:1
Huragan II Morąg
Barkas II Tolkmicko
2:10
Polonia Pasłęk
KS Wojciechy
1:0
Victoria Bartoszyce
Reduta Bisztynek
5:7
Granica Bezledy
Start Nidzica
1:0
Polonia Iłowo
Pojezierze Prostki
3:3   k. 1 : 3
Mazur Pisz
Orzeł Janowiec Kościelny
4:1
Omulew Wielbark
Grunwald Gierzwałd
0:2
Olimpia Olsztynek
Syrena Młynary
1:2
Dąb Kadyny
Ossa Biskupiec
0:2
Czarni Rudzienice
Kormoran Zwierzewo
5:2
LKS Płomień Turznica
GKS Błękitni Korona
1:2
SKS Szczytno
Runda I
Data Gospodarze Wynik Goście
MZGZ LKS Różnowo
3:0*
Pisa Barczewo
Żagiel Piecki
0:2
Mrągowia Mrągowo
Ewingi Zalewo
2:2   k. 4 : 2
Tęcza Miłomłyn
GKS Stawiguda
1:6
Błękitni Pasym
Polonia Pasłęk
2:5
Concordia Elbląg
Mazur Pisz
0:3*
Znicz Biała Piska
Śniardwy Orzysz
2:4
Mamry Giżycko
Wilczek Wilkowo
1:2
Orlęta Rema Reszel
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
0:3
MKS Korsze
Czarni Olecko
0:1
Rominta Gołdap
Start Nidzica
2:0
Orzeł Janowiec Kościelny
KS Wojciechy
0:3
Granica Bezledy
Czarni Rudzienice
1:5
Unia Susz
Osa Ząbrowo
1:3
Jeziorak Iława
GSZS Delfin Rybno
0:1
Motor Lubawa
GLKS Jonkowo
0:2
Kormoran Zwierzewo
Victoria Rychliki
3:0*
Pomowiec Gronowo Elbląskie
Vęgoria Węgorzewo
1:5
Granica Kętrzyn
DKS Dobre Miasto
1:2
Cresovia Górowo Iławeckie
Olimpia Olsztynek
5:3
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Dąb Kadyny
1:2
Zatoka Braniewo
SKS Szczytno
5:2
BKS Tęcza Biskupiec
Runda II
Data Gospodarze Wynik Goście
MZGZ LKS Różnowo
6:2
Granica Kętrzyn
Orlęta Rema Reszel
3:4
Mamry Giżycko
Unia Susz
2:1
Motor Lubawa
Jeziorak Iława
7:0
SKS Szczytno
Ewingi Zalewo
5:2
Cresovia Górowo Iławeckie
Start Nidzica
4:1
Kormoran Zwierzewo
Olimpia Olsztynek
2:1
Błękitni Pasym
Mrągowia Mrągowo
1:4
Znicz Biała Piska
MKS Korsze
1:1   k. 5 : 4
Rominta Gołdap
Victoria Rychliki
1:4
Concordia Elbląg
Granica Bezledy
0:11
Zatoka Braniewo
1/8 Finału
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Korsze
1:3
MKS Ełk
Mamry Giżycko
0:3
Znicz Biała Piska
Olimpia Olsztynek
1:3
Unia Susz
Start Nidzica
0:3
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Ewingi Zalewo
0:3
MZGZ LKS Różnowo
Jeziorak Iława
0:4
GKS Wikielec
Sokół Ostróda
6:0
Concordia Elbląg
Zatoka Braniewo
1:3
Huragan Morąg
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij