zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Osa Ząbrowo
0:4
Czarni Rudzienice
Olimpia Kisielice
1:1
LKS Tyrowo
Ossa Biskupiec
3:5
LZS Mszanowo
Zamek Kurzętnik
1:1
GKS Start Kozłowo
GKS II Wikielec
1:4
GSZS Delfin Rybno
KS Mroczno
0:2
Iskra Narzym
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Rudzienice
6:0
Ossa Biskupiec
Olimpia Kisielice
2:2
Osa Ząbrowo
GSZS Delfin Rybno
3:0
Zamek Kurzętnik
GKS Start Kozłowo
2:1
KS Mroczno
LKS Tyrowo
3:0
Iskra Narzym
LZS Mszanowo
4:1
GKS II Wikielec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Osa Ząbrowo
2:2
LKS Tyrowo
Ossa Biskupiec
4:4
Olimpia Kisielice
Zamek Kurzętnik
1:4
LZS Mszanowo
GKS II Wikielec
0:4
Czarni Rudzienice
KS Mroczno
2:1
GSZS Delfin Rybno
Iskra Narzym
1:2
GKS Start Kozłowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Rudzienice
1:0
Zamek Kurzętnik
Olimpia Kisielice
1:3
GKS II Wikielec
GSZS Delfin Rybno
5:1
Iskra Narzym
Osa Ząbrowo
5:0
Ossa Biskupiec
LKS Tyrowo
2:2
GKS Start Kozłowo
LZS Mszanowo
0:2
KS Mroczno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Ossa Biskupiec
4:1
LKS Tyrowo
Zamek Kurzętnik
3:2
Olimpia Kisielice
GKS Start Kozłowo
2:2
GSZS Delfin Rybno
GKS II Wikielec
1:3
Osa Ząbrowo
KS Mroczno
0:2
Czarni Rudzienice
Iskra Narzym
1:3
LZS Mszanowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kisielice
0:5
KS Mroczno
Czarni Rudzienice
3:1
Iskra Narzym
Ossa Biskupiec
6:3
GKS II Wikielec
Osa Ząbrowo
3:0
Zamek Kurzętnik
LKS Tyrowo
3:4
GSZS Delfin Rybno
LZS Mszanowo
4:2
GKS Start Kozłowo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GSZS Delfin Rybno
4:0
LZS Mszanowo
Zamek Kurzętnik
1:1
Ossa Biskupiec
GKS Start Kozłowo
2:2
Czarni Rudzienice
GKS II Wikielec
3:5
LKS Tyrowo
KS Mroczno
0:0
Osa Ząbrowo
Iskra Narzym
1:0
Olimpia Kisielice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kisielice
3:2
GKS Start Kozłowo
Czarni Rudzienice
3:3
GSZS Delfin Rybno
Ossa Biskupiec
4:0
KS Mroczno
Osa Ząbrowo
0:3
Iskra Narzym
GKS II Wikielec
0:4
Zamek Kurzętnik
LKS Tyrowo
6:1
LZS Mszanowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GSZS Delfin Rybno
3:0
Olimpia Kisielice
Zamek Kurzętnik
4:2
LKS Tyrowo
GKS Start Kozłowo
2:0
Osa Ząbrowo
KS Mroczno
1:3
GKS II Wikielec
LZS Mszanowo
0:0
Czarni Rudzienice
Iskra Narzym
2:1
Ossa Biskupiec
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kisielice
0:8
LZS Mszanowo
Ossa Biskupiec
1:2
GKS Start Kozłowo
Zamek Kurzętnik
4:2
KS Mroczno
Osa Ząbrowo
0:6
GSZS Delfin Rybno
GKS II Wikielec
3:1
Iskra Narzym
LKS Tyrowo
3:6
Czarni Rudzienice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Rudzienice
2:1
Olimpia Kisielice
GSZS Delfin Rybno
3:0
Ossa Biskupiec
GKS Start Kozłowo
2:0
GKS II Wikielec
Iskra Narzym
0:5
Zamek Kurzętnik
KS Mroczno
2:3
LKS Tyrowo
LZS Mszanowo
2:4
Osa Ząbrowo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Rudzienice
1:1
Osa Ząbrowo
GSZS Delfin Rybno
2:2
GKS II Wikielec
GKS Start Kozłowo
1:2
Zamek Kurzętnik
LKS Tyrowo
1:0
Olimpia Kisielice
Iskra Narzym
0:3
KS Mroczno
LZS Mszanowo
4:1
Ossa Biskupiec
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Osa Ząbrowo
3:0
Olimpia Kisielice
Ossa Biskupiec
0:3
Czarni Rudzienice
Zamek Kurzętnik
0:6
GSZS Delfin Rybno
KS Mroczno
3:2
GKS Start Kozłowo
GKS II Wikielec
1:3
LZS Mszanowo
Iskra Narzym
0:2
LKS Tyrowo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
GSZS Delfin Rybno
2:0
KS Mroczno
Olimpia Kisielice
2:5
Ossa Biskupiec
Czarni Rudzienice
2:0
GKS II Wikielec
LKS Tyrowo
1:4
Osa Ząbrowo
GKS Start Kozłowo
2:0
Iskra Narzym
LZS Mszanowo
1:1
Zamek Kurzętnik
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Kurzętnik
2:0
Czarni Rudzienice
KS Mroczno
2:2
LZS Mszanowo
Ossa Biskupiec
2:1
Osa Ząbrowo
GKS Start Kozłowo
4:1
LKS Tyrowo
GKS II Wikielec
4:1
Olimpia Kisielice
Iskra Narzym
2:2
GSZS Delfin Rybno
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
GSZS Delfin Rybno
2:1
GKS Start Kozłowo
LZS Mszanowo
1:0
Iskra Narzym
Olimpia Kisielice
0:5
Zamek Kurzętnik
Czarni Rudzienice
3:2
KS Mroczno
Osa Ząbrowo
1:0
GKS II Wikielec
LKS Tyrowo
2:3
Ossa Biskupiec
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
GSZS Delfin Rybno
4:3
LKS Tyrowo
Zamek Kurzętnik
1:3
Osa Ząbrowo
GKS II Wikielec
3:1
Ossa Biskupiec
KS Mroczno
0:0
Olimpia Kisielice
Iskra Narzym
2:1
Czarni Rudzienice
GKS Start Kozłowo
1:0
LZS Mszanowo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Mszanowo
2:2
GSZS Delfin Rybno
Olimpia Kisielice
1:4
Iskra Narzym
Czarni Rudzienice
5:0
GKS Start Kozłowo
Osa Ząbrowo
1:1
KS Mroczno
Ossa Biskupiec
1:3
Zamek Kurzętnik
LKS Tyrowo
4:5
GKS II Wikielec
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
GSZS Delfin Rybno
0:3
Czarni Rudzienice
LZS Mszanowo
4:5
LKS Tyrowo
Zamek Kurzętnik
9:3
GKS II Wikielec
Iskra Narzym
2:2
Osa Ząbrowo
KS Mroczno
0:3
Ossa Biskupiec
GKS Start Kozłowo
1:0
Olimpia Kisielice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kisielice
3:2
GSZS Delfin Rybno
Czarni Rudzienice
1:1
LZS Mszanowo
Osa Ząbrowo
7:0
GKS Start Kozłowo
Ossa Biskupiec
1:2
Iskra Narzym
GKS II Wikielec
6:2
KS Mroczno
LKS Tyrowo
3:3
Zamek Kurzętnik
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
GSZS Delfin Rybno
2:5
Osa Ząbrowo
LZS Mszanowo
7:2
Olimpia Kisielice
Czarni Rudzienice
3:0
LKS Tyrowo
GKS Start Kozłowo
6:0
Ossa Biskupiec
KS Mroczno
1:2
Zamek Kurzętnik
Iskra Narzym
0:2
GKS II Wikielec
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kisielice
0:4
Czarni Rudzienice
Osa Ząbrowo
7:0
LZS Mszanowo
GKS II Wikielec
1:1
GKS Start Kozłowo
LKS Tyrowo
2:3
KS Mroczno
Zamek Kurzętnik
8:2
Iskra Narzym
Ossa Biskupiec
1:3
GSZS Delfin Rybno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij