zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Ossa Biskupiec
2:1
Unia Susz
Olimpia Kisielice
0:1
LKS Płomień Turznica
ITS Jeziorak Iława
0:0
Wikielec II Frednowy
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Ossa Biskupiec
2:1
Mały Jeziorak Iława
Olimpia Kisielice
1:4
Czarni Rudzienice
ITS Jeziorak Iława
8:0
Radomniak Radomno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wikielec II Frednowy
9:0
Radomniak Radomno
LKS Płomień Turznica
2:0
Czarni Rudzienice
Mały Jeziorak Iława
0:7
Unia Susz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wikielec II Frednowy
4:0
Czarni Rudzienice
LKS Płomień Turznica
0:0
ITS Jeziorak Iława
Unia Susz
1:1
Olimpia Kisielice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wikielec II Frednowy
5:0
Ossa Biskupiec
LKS Płomień Turznica
5:1
Mały Jeziorak Iława
Unia Susz
4:2
Radomniak Radomno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kisielice
2:0
Radomniak Radomno
Czarni Rudzienice
1:4
Ossa Biskupiec
ITS Jeziorak Iława
7:1
Mały Jeziorak Iława
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Radomniak Radomno
1:1
LKS Płomień Turznica
Czarni Rudzienice
0:4
ITS Jeziorak Iława
Mały Jeziorak Iława
0:1
Olimpia Kisielice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Radomniak Radomno
0:3
Ossa Biskupiec
Czarni Rudzienice
1:1
Unia Susz
Mały Jeziorak Iława
0:5
Wikielec II Frednowy
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kisielice
0:3
Wikielec II Frednowy
LKS Płomień Turznica
1:0
Ossa Biskupiec
ITS Jeziorak Iława
0:0
Unia Susz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wikielec II Frednowy
1:0
LKS Płomień Turznica
Radomniak Radomno
0:1
Czarni Rudzienice
ITS Jeziorak Iława
3:2
Olimpia Kisielice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wikielec II Frednowy
2:1
Unia Susz
Radomniak Radomno
1:1
Mały Jeziorak Iława
ITS Jeziorak Iława
2:0
Ossa Biskupiec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kisielice
2:3
Ossa Biskupiec
LKS Płomień Turznica
0:1
Unia Susz
Czarni Rudzienice
0:0
Mały Jeziorak Iława
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wikielec II Frednowy
0:0
ITS Jeziorak Iława
LKS Płomień Turznica
3:0
Olimpia Kisielice
Unia Susz
2:0
Ossa Biskupiec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wikielec II Frednowy
8:1
Radomniak Radomno
LKS Płomień Turznica
3:0
Czarni Rudzienice
Unia Susz
7:0
Mały Jeziorak Iława
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Ossa Biskupiec
8:0
Mały Jeziorak Iława
Olimpia Kisielice
6:0
Czarni Rudzienice
ITS Jeziorak Iława
6:2
Radomniak Radomno
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Radomniak Radomno
2:5
Olimpia Kisielice
Czarni Rudzienice
0:4
Wikielec II Frednowy
Mały Jeziorak Iława
0:8
LKS Płomień Turznica
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Radomniak Radomno
5:1
Unia Susz
Czarni Rudzienice
0:0
Ossa Biskupiec
Mały Jeziorak Iława
1:4
ITS Jeziorak Iława
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Wikielec II Frednowy
2:0
Ossa Biskupiec
Olimpia Kisielice
1:2
Unia Susz
LKS Płomień Turznica
0:1
ITS Jeziorak Iława
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Ossa Biskupiec
1:1
LKS Płomień Turznica
Olimpia Kisielice
0:3
Wikielec II Frednowy
ITS Jeziorak Iława
2:0
Czarni Rudzienice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Ossa Biskupiec
3:0
Radomniak Radomno
Olimpia Kisielice
3:0
Mały Jeziorak Iława
ITS Jeziorak Iława
1:0
Unia Susz
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Wikielec II Frednowy
5:0
Mały Jeziorak Iława
LKS Płomień Turznica
4:0
Radomniak Radomno
Czarni Rudzienice
0:3
Unia Susz
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Ossa Biskupiec
2:0
Olimpia Kisielice
LKS Płomień Turznica
4:0
Wikielec II Frednowy
Czarni Rudzienice
0:0
Radomniak Radomno
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Ossa Biskupiec
1:1
ITS Jeziorak Iława
LKS Płomień Turznica
2:0
Unia Susz
Czarni Rudzienice
2:0
Mały Jeziorak Iława
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Radomniak Radomno
5:0
Mały Jeziorak Iława
Olimpia Kisielice
0:1
ITS Jeziorak Iława
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości