Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Rudzienice
3:0
KS Mroczno
Lider Złotowo
2:3
Polonia Iłowo
LZS Frednowy
0:2
Grunwald Gierzwałd
Osa Ząbrowo
1:3
Iskra Narzym
Jordan Kazanice
3:0
Ossa Biskupiec
Wel Lidzbark
1:1
Zamek Kurzętnik
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Narzym
2:3
Czarni Rudzienice
Polonia Iłowo
3:0
Osa Ząbrowo
KS Mroczno
0:3
Wel Lidzbark
Ossa Biskupiec
0:1
Lider Złotowo
LZS Frednowy
3:0
Jordan Kazanice
Grunwald Gierzwałd
4:1
Zamek Kurzętnik
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Rudzienice
1:1
Polonia Iłowo
Wel Lidzbark
2:1
Iskra Narzym
Osa Ząbrowo
1:5
Ossa Biskupiec
Zamek Kurzętnik
3:0
KS Mroczno
Lider Złotowo
6:0
LZS Frednowy
Jordan Kazanice
3:4
Grunwald Gierzwałd
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Ossa Biskupiec
1:3
Czarni Rudzienice
Jordan Kazanice
3:0
Lider Złotowo
LZS Frednowy
5:1
Osa Ząbrowo
Iskra Narzym
1:4
Zamek Kurzętnik
Polonia Iłowo
0:0
Wel Lidzbark
Grunwald Gierzwałd
5:1
KS Mroczno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Rudzienice
0:2
LZS Frednowy
Osa Ząbrowo
1:6
Jordan Kazanice
KS Mroczno
1:0
Iskra Narzym
Lider Złotowo
1:3
Grunwald Gierzwałd
Zamek Kurzętnik
0:2
Polonia Iłowo
Wel Lidzbark
0:1
Ossa Biskupiec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Ossa Biskupiec
3:0
Zamek Kurzętnik
Jordan Kazanice
0:2
Czarni Rudzienice
Lider Złotowo
10:0
Osa Ząbrowo
LZS Frednowy
1:1
Wel Lidzbark
Polonia Iłowo
1:1
KS Mroczno
Grunwald Gierzwałd
2:2
Iskra Narzym
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wel Lidzbark
- : -
Jordan Kazanice
Czarni Rudzienice
- : -
Lider Złotowo
Osa Ząbrowo
- : -
Grunwald Gierzwałd
KS Mroczno
- : -
Ossa Biskupiec
Zamek Kurzętnik
- : -
LZS Frednowy
Iskra Narzym
- : -
Polonia Iłowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Osa Ząbrowo
- : -
Czarni Rudzienice
Ossa Biskupiec
- : -
Iskra Narzym
Jordan Kazanice
- : -
Zamek Kurzętnik
Lider Złotowo
- : -
Wel Lidzbark
LZS Frednowy
- : -
KS Mroczno
Grunwald Gierzwałd
- : -
Polonia Iłowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Narzym
- : -
LZS Frednowy
Wel Lidzbark
- : -
Osa Ząbrowo
Czarni Rudzienice
- : -
Grunwald Gierzwałd
KS Mroczno
- : -
Jordan Kazanice
Zamek Kurzętnik
- : -
Lider Złotowo
Polonia Iłowo
- : -
Ossa Biskupiec
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Rudzienice
- : -
Wel Lidzbark
Osa Ząbrowo
- : -
Zamek Kurzętnik
Jordan Kazanice
- : -
Iskra Narzym
Lider Złotowo
- : -
KS Mroczno
LZS Frednowy
- : -
Polonia Iłowo
Grunwald Gierzwałd
- : -
Ossa Biskupiec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wel Lidzbark
- : -
Grunwald Gierzwałd
Iskra Narzym
- : -
Lider Złotowo
KS Mroczno
- : -
Osa Ząbrowo
Zamek Kurzętnik
- : -
Czarni Rudzienice
Ossa Biskupiec
- : -
LZS Frednowy
Polonia Iłowo
- : -
Jordan Kazanice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości