zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Jeziorak Iława
1:1
Błękitni Orneta
Ossa Biskupiec
2:3
Ewingi Zalewo
Tęcza Miłomłyn
1:2
Syrena Młynary
GKS Stawiguda
0:3
Orzeł Janowiec Kościelny
Unia Susz
2:2
Polonia Iłowo
Grunwald Gierzwałd
1:6
Kormoran Zwierzewo
Zalew Frombork
4:0
Concordia II Elbląg
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
1:1
Polonia Pasłęk
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Janowiec Kościelny
1:1
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Polonia Pasłęk
2:1
Ossa Biskupiec
Polonia Iłowo
0:3
Tęcza Miłomłyn
Błękitni Orneta
1:1
Ewingi Zalewo
Jeziorak Iława
0:1
Zalew Frombork
Syrena Młynary
3:0
Grunwald Gierzwałd
Unia Susz
1:2
Concordia II Elbląg
Kormoran Zwierzewo
2:1
GKS Stawiguda
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Gierzwałd
3:3
Polonia Iłowo
Ewingi Zalewo
0:2
Polonia Pasłęk
Tęcza Miłomłyn
5:0
Concordia II Elbląg
Zalew Frombork
2:2
Błękitni Orneta
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
1:4
Kormoran Zwierzewo
GKS Stawiguda
2:2
Syrena Młynary
Unia Susz
3:0
Jeziorak Iława
Ossa Biskupiec
3:0
Orzeł Janowiec Kościelny
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Janowiec Kościelny
1:1
Zalew Frombork
Polonia Iłowo
2:2
Błękitni Orneta
Ewingi Zalewo
1:1
Tęcza Miłomłyn
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
3:4
GKS Stawiguda
Syrena Młynary
3:0
Concordia II Elbląg
Ossa Biskupiec
6:3
Grunwald Gierzwałd
Polonia Pasłęk
1:1
Unia Susz
Kormoran Zwierzewo
4:1
Jeziorak Iława
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Gierzwałd
0:2
Jeziorak Iława
Ewingi Zalewo
3:1
Kormoran Zwierzewo
Tęcza Miłomłyn
3:1
Zalew Frombork
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
1:2
Polonia Iłowo
GKS Stawiguda
3:2
Concordia II Elbląg
Unia Susz
1:1
Błękitni Orneta
Ossa Biskupiec
2:0
Syrena Młynary
Polonia Pasłęk
1:1
Orzeł Janowiec Kościelny
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłowo
4:1
Ossa Biskupiec
Concordia II Elbląg
0:2
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Błękitni Orneta
2:2
Orzeł Janowiec Kościelny
Jeziorak Iława
2:1
GKS Stawiguda
Zalew Frombork
3:1
Grunwald Gierzwałd
Syrena Młynary
4:1
Ewingi Zalewo
Unia Susz
2:0
Tęcza Miłomłyn
Kormoran Zwierzewo
1:2
Polonia Pasłęk
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Janowiec Kościelny
0:0
Kormoran Zwierzewo
Grunwald Gierzwałd
2:5
Unia Susz
Ewingi Zalewo
2:0
Polonia Iłowo
Tęcza Miłomłyn
0:2
Błękitni Orneta
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
1:1
Jeziorak Iława
GKS Stawiguda
2:1
Zalew Frombork
Ossa Biskupiec
7:0
Concordia II Elbląg
Polonia Pasłęk
4:0
Syrena Młynary
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłowo
1:1
Polonia Pasłęk
Concordia II Elbląg
0:0
Ewingi Zalewo
Błękitni Orneta
2:2
Kormoran Zwierzewo
Tęcza Miłomłyn
4:0
Grunwald Gierzwałd
Jeziorak Iława
1:1
Ossa Biskupiec
Zalew Frombork
3:1
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Syrena Młynary
1:1
Orzeł Janowiec Kościelny
Unia Susz
4:0
GKS Stawiguda
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Janowiec Kościelny
2:0
Polonia Iłowo
Grunwald Gierzwałd
1:4
Błękitni Orneta
Ewingi Zalewo
1:1
Jeziorak Iława
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
3:2
Unia Susz
GKS Stawiguda
1:2
Tęcza Miłomłyn
Ossa Biskupiec
0:2
Zalew Frombork
Polonia Pasłęk
2:0
Concordia II Elbląg
Kormoran Zwierzewo
4:1
Syrena Młynary
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłowo
4:0
Kormoran Zwierzewo
Grunwald Gierzwałd
5:2
GKS Stawiguda
Concordia II Elbląg
1:2
Orzeł Janowiec Kościelny
Błękitni Orneta
3:0
Syrena Młynary
Tęcza Miłomłyn
4:0
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Jeziorak Iława
1:1
Polonia Pasłęk
Zalew Frombork
0:3
Ewingi Zalewo
Unia Susz
2:0
Ossa Biskupiec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Janowiec Kościelny
1:0
Jeziorak Iława
Ewingi Zalewo
1:1
Unia Susz
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
6:1
Grunwald Gierzwałd
GKS Stawiguda
2:2
Błękitni Orneta
Syrena Młynary
3:2
Polonia Iłowo
Ossa Biskupiec
1:3
Tęcza Miłomłyn
Polonia Pasłęk
6:1
Zalew Frombork
Kormoran Zwierzewo
7:1
Concordia II Elbląg
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Gierzwałd
3:1
Ossa Biskupiec
Concordia II Elbląg
2:2
Syrena Młynary
Błękitni Orneta
8:0
Polonia Iłowo
Tęcza Miłomłyn
1:2
Ewingi Zalewo
Jeziorak Iława
0:2
Kormoran Zwierzewo
Zalew Frombork
2:1
Orzeł Janowiec Kościelny
GKS Stawiguda
4:0
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Unia Susz
1:3
Polonia Pasłęk
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Janowiec Kościelny
1:1
Unia Susz
Polonia Iłowo
3:0
Concordia II Elbląg
Ewingi Zalewo
4:1
Grunwald Gierzwałd
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
1:4
Błękitni Orneta
Syrena Młynary
1:3
Jeziorak Iława
Ossa Biskupiec
3:2
GKS Stawiguda
Polonia Pasłęk
2:0
Tęcza Miłomłyn
Kormoran Zwierzewo
5:0
Zalew Frombork
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Gierzwałd
2:6
Polonia Pasłęk
Błękitni Orneta
7:0
Concordia II Elbląg
Tęcza Miłomłyn
2:3
Orzeł Janowiec Kościelny
Jeziorak Iława
1:0
Polonia Iłowo
Zalew Frombork
2:3
Syrena Młynary
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
2:0
Ossa Biskupiec
GKS Stawiguda
0:3
Ewingi Zalewo
Unia Susz
5:2
Kormoran Zwierzewo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Janowiec Kościelny
1:0
Grunwald Gierzwałd
Polonia Iłowo
8:1
Zalew Frombork
Ewingi Zalewo
3:1
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Jeziorak Iława
0:0
Concordia II Elbląg
Syrena Młynary
2:0
Unia Susz
Ossa Biskupiec
3:3
Błękitni Orneta
Polonia Pasłęk
6:0
GKS Stawiguda
Kormoran Zwierzewo
0:3
Tęcza Miłomłyn
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Janowiec Kościelny
1:1
GKS Stawiguda
Polonia Iłowo
1:0
Unia Susz
Ewingi Zalewo
4:0
Ossa Biskupiec
Concordia II Elbląg
1:0
Zalew Frombork
Błękitni Orneta
3:0
Jeziorak Iława
Syrena Młynary
3:0
Tęcza Miłomłyn
Polonia Pasłęk
6:0
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Kormoran Zwierzewo
3:0
Grunwald Gierzwałd
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Gierzwałd
2:2
Syrena Młynary
Ewingi Zalewo
0:0
Błękitni Orneta
Concordia II Elbląg
3:0
Unia Susz
Tęcza Miłomłyn
1:1
Polonia Iłowo
Zalew Frombork
0:0
Jeziorak Iława
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
3:3
Orzeł Janowiec Kościelny
GKS Stawiguda
0:1
Kormoran Zwierzewo
Ossa Biskupiec
0:4
Polonia Pasłęk
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Janowiec Kościelny
1:1
Ossa Biskupiec
Polonia Iłowo
4:1
Grunwald Gierzwałd
Concordia II Elbląg
4:1
Tęcza Miłomłyn
Błękitni Orneta
4:1
Zalew Frombork
Jeziorak Iława
0:1
Unia Susz
Syrena Młynary
3:4
GKS Stawiguda
Polonia Pasłęk
2:0
Ewingi Zalewo
Kormoran Zwierzewo
0:0
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Gierzwałd
1:2
Concordia II Elbląg
Ewingi Zalewo
1:2
Orzeł Janowiec Kościelny
Tęcza Miłomłyn
1:1
Jeziorak Iława
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
4:3
Syrena Młynary
GKS Stawiguda
2:1
Polonia Iłowo
Unia Susz
3:0
Zalew Frombork
Ossa Biskupiec
4:2
Kormoran Zwierzewo
Polonia Pasłęk
3:2
Błękitni Orneta
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Janowiec Kościelny
1:0
Polonia Pasłęk
Polonia Iłowo
1:3
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Concordia II Elbląg
0:2
GKS Stawiguda
Błękitni Orneta
1:2
Unia Susz
Jeziorak Iława
1:1
Grunwald Gierzwałd
Zalew Frombork
2:1
Tęcza Miłomłyn
Syrena Młynary
8:1
Ossa Biskupiec
Kormoran Zwierzewo
2:2
Ewingi Zalewo
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Janowiec Kościelny
2:2
Błękitni Orneta
Grunwald Gierzwałd
3:1
Zalew Frombork
Ewingi Zalewo
2:1
Syrena Młynary
Tęcza Miłomłyn
0:0
Unia Susz
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
2:1
Concordia II Elbląg
GKS Stawiguda
2:4
Jeziorak Iława
Ossa Biskupiec
1:5
Polonia Iłowo
Polonia Pasłęk
3:0
Kormoran Zwierzewo
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłowo
3:4
Ewingi Zalewo
Concordia II Elbląg
1:4
Ossa Biskupiec
Błękitni Orneta
2:0
Tęcza Miłomłyn
Jeziorak Iława
3:0
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Zalew Frombork
0:6
GKS Stawiguda
Syrena Młynary
2:3
Polonia Pasłęk
Unia Susz
4:0
Grunwald Gierzwałd
Kormoran Zwierzewo
3:1
Orzeł Janowiec Kościelny
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Janowiec Kościelny
6:0
Syrena Młynary
Grunwald Gierzwałd
1:4
Tęcza Miłomłyn
Ewingi Zalewo
5:0
Concordia II Elbląg
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
3:0
Zalew Frombork
GKS Stawiguda
1:1
Unia Susz
Ossa Biskupiec
3:4
Jeziorak Iława
Polonia Pasłęk
3:1
Polonia Iłowo
Kormoran Zwierzewo
1:1
Błękitni Orneta
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłowo
3:4
Orzeł Janowiec Kościelny
Concordia II Elbląg
0:3
Polonia Pasłęk
Błękitni Orneta
5:0
Grunwald Gierzwałd
Tęcza Miłomłyn
4:2
GKS Stawiguda
Jeziorak Iława
0:1
Ewingi Zalewo
Zalew Frombork
7:2
Ossa Biskupiec
Syrena Młynary
2:2
Kormoran Zwierzewo
Unia Susz
2:0
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Janowiec Kościelny
5:0
Concordia II Elbląg
Ewingi Zalewo
2:1
Zalew Frombork
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
4:1
Tęcza Miłomłyn
GKS Stawiguda
3:0
Grunwald Gierzwałd
Syrena Młynary
3:2
Błękitni Orneta
Ossa Biskupiec
2:3
Unia Susz
Polonia Pasłęk
2:0
Jeziorak Iława
Kormoran Zwierzewo
2:1
Polonia Iłowo
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłowo
1:1
Syrena Młynary
Grunwald Gierzwałd
0:5
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Concordia II Elbląg
1:10
Kormoran Zwierzewo
Błękitni Orneta
1:0
GKS Stawiguda
Tęcza Miłomłyn
3:2
Ossa Biskupiec
Jeziorak Iława
1:2
Orzeł Janowiec Kościelny
Zalew Frombork
3:1
Polonia Pasłęk
Unia Susz
1:1
Ewingi Zalewo
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Janowiec Kościelny
1:1
Zalew Frombork
Polonia Iłowo
2:2
Błękitni Orneta
Ewingi Zalewo
1:1
Tęcza Miłomłyn
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
3:4
GKS Stawiguda
Syrena Młynary
3:0
Concordia II Elbląg
Ossa Biskupiec
6:3
Grunwald Gierzwałd
Polonia Pasłęk
1:1
Unia Susz
Kormoran Zwierzewo
4:1
Jeziorak Iława
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Gierzwałd
3:5
Ewingi Zalewo
Concordia II Elbląg
0:3
Polonia Iłowo
Błękitni Orneta
4:0
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Tęcza Miłomłyn
3:2
Polonia Pasłęk
Jeziorak Iława
6:0
Syrena Młynary
Zalew Frombork
1:2
Kormoran Zwierzewo
GKS Stawiguda
3:0
Ossa Biskupiec
Unia Susz
2:2
Orzeł Janowiec Kościelny
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Janowiec Kościelny
2:0
Tęcza Miłomłyn
Polonia Iłowo
0:2
Jeziorak Iława
Ewingi Zalewo
2:4
GKS Stawiguda
Concordia II Elbląg
1:3
Błękitni Orneta
Syrena Młynary
5:2
Zalew Frombork
Ossa Biskupiec
1:5
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Polonia Pasłęk
14:0
Grunwald Gierzwałd
Kormoran Zwierzewo
2:2
Unia Susz
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Gierzwałd
1:4
Orzeł Janowiec Kościelny
Concordia II Elbląg
1:2
Jeziorak Iława
Błękitni Orneta
3:0
Ossa Biskupiec
Tęcza Miłomłyn
0:0
Kormoran Zwierzewo
Zalew Frombork
4:2
Polonia Iłowo
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
5:1
Ewingi Zalewo
GKS Stawiguda
0:3
Polonia Pasłęk
Unia Susz
2:0
Syrena Młynary
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij