zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Gmina Kozłowo
2:0
Osa Ząbrowo
Zamek Kurzętnik
5:1
Iskra Narzym
ITS Jeziorak Iława
5:0
Orzeł Ulnowo
Lider Złotowo
3:1
LZS Mszanowo
Wel Lidzbark
2:0
Wikielec II Frednowy
Grunwald Gierzwałd
2:1
Ossa Biskupiec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Ossa Biskupiec
0:2
Lider Złotowo
Orzeł Ulnowo
1:0
Iskra Narzym
Gmina Kozłowo
1:0
Zamek Kurzętnik
LZS Mszanowo
1:1
Osa Ząbrowo
ITS Jeziorak Iława
5:0
Wel Lidzbark
Wikielec II Frednowy
2:5
Grunwald Gierzwałd
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wel Lidzbark
2:1
Orzeł Ulnowo
Lider Złotowo
3:3
Wikielec II Frednowy
Osa Ząbrowo
3:1
Ossa Biskupiec
Zamek Kurzętnik
1:1
LZS Mszanowo
Iskra Narzym
0:0
Gmina Kozłowo
Grunwald Gierzwałd
2:1
ITS Jeziorak Iława
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gmina Kozłowo
2:0
Orzeł Ulnowo
Ossa Biskupiec
5:4
Zamek Kurzętnik
LZS Mszanowo
1:1
Iskra Narzym
ITS Jeziorak Iława
8:0
Lider Złotowo
Wikielec II Frednowy
1:2
Osa Ząbrowo
Wel Lidzbark
1:0
Grunwald Gierzwałd
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Ulnowo
0:1
Grunwald Gierzwałd
Lider Złotowo
1:1
Wel Lidzbark
Gmina Kozłowo
0:1
LZS Mszanowo
Osa Ząbrowo
0:5
ITS Jeziorak Iława
Zamek Kurzętnik
4:1
Wikielec II Frednowy
Iskra Narzym
0:3*
Ossa Biskupiec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wel Lidzbark
0:2
Osa Ząbrowo
Orzeł Ulnowo
0:0
LZS Mszanowo
ITS Jeziorak Iława
3:1
Zamek Kurzętnik
Ossa Biskupiec
2:1
Gmina Kozłowo
Grunwald Gierzwałd
3:1
Lider Złotowo
Wikielec II Frednowy
5:2
Iskra Narzym
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Osa Ząbrowo
1:0
Grunwald Gierzwałd
Zamek Kurzętnik
1:3
Wel Lidzbark
LZS Mszanowo
4:3
Ossa Biskupiec
Gmina Kozłowo
0:1
Wikielec II Frednowy
Lider Złotowo
2:0
Orzeł Ulnowo
Iskra Narzym
1:3
ITS Jeziorak Iława
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wel Lidzbark
1:0
Iskra Narzym
Orzeł Ulnowo
1:1
Ossa Biskupiec
Lider Złotowo
1:0
Osa Ząbrowo
Grunwald Gierzwałd
7:1
Zamek Kurzętnik
Wikielec II Frednowy
1:2
LZS Mszanowo
ITS Jeziorak Iława
5:0
Gmina Kozłowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Osa Ząbrowo
2:2
Orzeł Ulnowo
Zamek Kurzętnik
5:0
Lider Złotowo
Ossa Biskupiec
6:3
Wikielec II Frednowy
LZS Mszanowo
0:5
ITS Jeziorak Iława
Gmina Kozłowo
1:1
Wel Lidzbark
Iskra Narzym
2:2
Grunwald Gierzwałd
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wel Lidzbark
8:0
LZS Mszanowo
Orzeł Ulnowo
4:0
Wikielec II Frednowy
Lider Złotowo
3:3
Iskra Narzym
ITS Jeziorak Iława
6:0
Ossa Biskupiec
Osa Ząbrowo
0:0
Zamek Kurzętnik
Grunwald Gierzwałd
4:0
Gmina Kozłowo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Kurzętnik
3:3
Orzeł Ulnowo
Ossa Biskupiec
6:0
Wel Lidzbark
LZS Mszanowo
1:3
Grunwald Gierzwałd
Gmina Kozłowo
1:0
Lider Złotowo
Wikielec II Frednowy
0:5
ITS Jeziorak Iława
Iskra Narzym
0:2
Osa Ząbrowo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Osa Ząbrowo
1:0
Gmina Kozłowo
Iskra Narzym
2:4
Zamek Kurzętnik
Ossa Biskupiec
1:1
Grunwald Gierzwałd
LZS Mszanowo
1:1
Lider Złotowo
Orzeł Ulnowo
2:4
ITS Jeziorak Iława
Wikielec II Frednowy
1:4
Wel Lidzbark
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wel Lidzbark
1:3
ITS Jeziorak Iława
Osa Ząbrowo
6:0
LZS Mszanowo
Iskra Narzym
3:1
Orzeł Ulnowo
Zamek Kurzętnik
5:0
Gmina Kozłowo
Grunwald Gierzwałd
5:1
Wikielec II Frednowy
Lider Złotowo
0:3
Ossa Biskupiec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Ossa Biskupiec
0:4
Osa Ząbrowo
LZS Mszanowo
2:0
Zamek Kurzętnik
Orzeł Ulnowo
1:3
Wel Lidzbark
Wikielec II Frednowy
1:4
Lider Złotowo
ITS Jeziorak Iława
8:0
Grunwald Gierzwałd
Gmina Kozłowo
2:2
Iskra Narzym
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Osa Ząbrowo
3:1
Wikielec II Frednowy
Iskra Narzym
1:1
LZS Mszanowo
Zamek Kurzętnik
0:6
Ossa Biskupiec
Grunwald Gierzwałd
2:3
Wel Lidzbark
Orzeł Ulnowo
4:2
Gmina Kozłowo
Lider Złotowo
0:1
ITS Jeziorak Iława
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Wel Lidzbark
4:1
Lider Złotowo
Grunwald Gierzwałd
4:2
Orzeł Ulnowo
Ossa Biskupiec
5:1
Iskra Narzym
LZS Mszanowo
0:3
Gmina Kozłowo
Wikielec II Frednowy
0:1
Zamek Kurzętnik
ITS Jeziorak Iława
3:1
Osa Ząbrowo
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Osa Ząbrowo
3:0
Wel Lidzbark
Iskra Narzym
2:1
Wikielec II Frednowy
Zamek Kurzętnik
1:1
ITS Jeziorak Iława
LZS Mszanowo
1:3
Orzeł Ulnowo
Lider Złotowo
2:1
Grunwald Gierzwałd
Gmina Kozłowo
0:1
Ossa Biskupiec
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Wel Lidzbark
7:2
Zamek Kurzętnik
Grunwald Gierzwałd
1:1
Osa Ząbrowo
Ossa Biskupiec
4:1
LZS Mszanowo
Orzeł Ulnowo
1:2
Lider Złotowo
Wikielec II Frednowy
6:0
Gmina Kozłowo
ITS Jeziorak Iława
6:0
Iskra Narzym
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Osa Ząbrowo
3:1
Lider Złotowo
Iskra Narzym
3:2
Wel Lidzbark
Zamek Kurzętnik
4:2
Grunwald Gierzwałd
Ossa Biskupiec
8:0
Orzeł Ulnowo
LZS Mszanowo
1:1
Wikielec II Frednowy
Gmina Kozłowo
0:3
ITS Jeziorak Iława
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Wel Lidzbark
3:2
Gmina Kozłowo
Grunwald Gierzwałd
5:1
Iskra Narzym
Orzeł Ulnowo
0:0
Osa Ząbrowo
Lider Złotowo
1:3
Zamek Kurzętnik
Wikielec II Frednowy
2:6
Ossa Biskupiec
ITS Jeziorak Iława
10:0
LZS Mszanowo
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Kurzętnik
0:2
Osa Ząbrowo
Ossa Biskupiec
3:3
ITS Jeziorak Iława
LZS Mszanowo
1:6
Wel Lidzbark
Gmina Kozłowo
1:1
Grunwald Gierzwałd
Iskra Narzym
2:0
Lider Złotowo
Wikielec II Frednowy
2:1
Orzeł Ulnowo
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Wel Lidzbark
8:0
Ossa Biskupiec
Osa Ząbrowo
5:0
Iskra Narzym
Grunwald Gierzwałd
3:0
LZS Mszanowo
Orzeł Ulnowo
3:0
Zamek Kurzętnik
Lider Złotowo
2:0
Gmina Kozłowo
ITS Jeziorak Iława
8:0
Wikielec II Frednowy
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij