XXI Kolejka - GKS Grunwald Gierzwałd

30.08.2014 GKS Grunwald Gierzwałd – LKS Wel Lidzbark 3:0. Wprowadzenie do meczu rozpocząłem od przypomnienia spotkania w rundzie jesiennej, potraktujmy to jako ostrzeżenie.

Niedzielny mecz nie będzie łatwy dla naszej drużyny, przeciwnicy to do tej pory najsłabsza drużyna w lidze i dla niej to ostatni gwizdek żeby coś zmienić, chcąc uratować V Ligę Grunwald ten mecz MUSI wygrać i liczyć na cuda a te czasami się zdarzają.

Niewątpliwym faworytem tej potyczki jest lidzbarski Wel, jakikolwiek inny wynik niż wygrana naszej drużyny uznana zostanie za sensację. Wierzę że 3 pkt. zostaną w Lidzbarku, wierzę że drużyna wyjdzie na plac tak samo zmotywowana jak w meczu ze Stawigudą, wierzę że piłkarze będą walczyć przez całe spotkanie jak od 20 minuty potyczki ze Startem Nidzica, wierzę że zawodnicy wyciągnęli wnioski z jesiennej rundy i już wiedzą czym się kończy lekceważenie przeciwnika.

ZAPRASZAM NA MECZ